Módní návrhářka a fotografka Marie Copps prozradila detaily o projektu “Shades of a Goddess”

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Módní návrhářka a fotografka Marie Copps prozradila detaily o projektu “Shades of a Goddess”

Módní návrhářka a fotografka Marie Copps žijící v Kanadě plánuje návštěvu svého rodného města a také pracuje na mnoha projektech… jak se ji daří v Kanadě? To vše a další v dnešním rozhovoru… 🙂

Co je u Vás aktuálního, a jak trávíte léto?

„Před nedávnem jsme se s rodinou vrátili po dvou týdnech z Aruby. Byla to moje druhá návštěva po šestnácti letech. Tentokrát jsme ji trávili i s dcerou. Bylo úžasné pozorovat, jak moc se za ta léta změnila. Byli jsme velice mile překvapeni, jak zkrásněla. Je to dnes jeden z nejvyspělejších ostrovů v oblasti Karibiku. Nejvíce jsme byli ale nadšení z faktu, že se na ostrově pije odsolená voda, která je velmi chutná. I v tom je Aruba zcela výjimečná, protože voda je pitná i z kohoutku, nehrozí tedy žádné zdravotní komplikace, ke kterým jsem bohužel v této oblasti velmi náchylná. Nyní se s dcerou chystáme na naši pravidelnou letní návštěvu Čech. Už se moc těším, že si odpočinu v klidném a zelení obklopeném Tachově, a také na naše překrásné hrady a zámky.“


Prozraďte nám, co chystáte do konce roku ještě za akce, případně na jakých projektech pracujete?

„Ještě než odletíme do Čech, tak musím vypravit nějaké moje módní doplňky do Montrealu. Některé z nich pak poputují dále do Las Vegas. Kromě módy se ještě věnuji focení a chystám jeden projekt, ke kterému ale bohužel nemohu zatím prozradit více informací.“

Prozradíte nám něco o “Shades of a Goddess”… co to je za projekt?

„Letos v létě mně vyšly dvě módní story ve dvou prestižních kanadských magazínech pro nevěsty, ve kterých mám módní doplňky a jeden model z kolekce „She is a Queen“. Byla jsem velmi potěšena, když mě v dubnu po projektu FAT – Fashion Art Toronto oslovila stylistka Tara Williams, že by si ráda vypůjčila můj žlutý model pro focení do letního čísla Wedding Bells Magazine. Story „Far Away“ se fotila v opulentních georgiánských interiérech Ballyfin Demesne, luxusním panství v Irsku, které je oblíbenou svatební destinací.

„Shades of Goddess“ je druhá svatební story, která se fotila u nás v Torontu, a ve které mám také luxusní svatební doplňky. Je to již druhé číslo v pořadí, ve kterém jsou k vidění moje kousky. Moc mě těší, že se moje práce líbí a je o ní čím dál větší zájem. Moje věci mi před odletem do Čech přinesla zpět také jedna vizážistka, která je použila do fotografií, které bude přihlašovat do několika profesionálních make-up soutěží.“

V červnu jste se zúčastnila módní přehlídky Design Forward 2016. O co šlo?

„Měla jsem tu čest představit modely z mé poslední kolekce na přehlídce Design Forward, která byla tematicky zaměřená na módu, která je vyráběna v ekologickém duchu, lokálně, tedy v Kanadě, a také např. z recyklovaných materiálů, a těch, které zbytečně nezatěžují životní prostředí. Jeden z modelů je mimochodem vytvořen ze šatů, které oblékla modelka Jana Doleželová v roce 2009 v charitativním kalendáři pro nadační fond Modrá kotva, který jsme spolu tehdy produkovaly. Šaty, které se cestou z Čech poničily, jsem použila na nový model. Ze sukně, která měřila téměř tři metry, jsem vytvořila korzet, nákrčník a pokrývku hlavy. To jsem ovšem netušila, jak se budou v budoucnu hodit.

Organizátoři vybírali ze třiceti kanadských návrhářů deset a já jsem měla obrovskou radost, že jsem mohla být jedním z nich. Ještě větší radost mě čekala na místě, když jsem se dozvěděla, že ji budu opět zakončovat. Byla to již třetí módní přehlídka v Torontu od začátku roku, kterou zakončovaly právě moje modely.“ Dodává Marie Copps na závěr.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Fascinátor, perlový náhrdelník, krajkové manžety a závoj Marie Copps – Elegant Wedding Magazine (Foto Anthony Patrick Manieri)
Fascinátor, perlový náhrdelník, krajkové manžety a závoj Marie Copps – Elegant Wedding Magazine (Foto Anthony Patrick Manieri)
Zlatá květinová pokrývka hlavy, perlový náhrdelník a žlutý model Marie Copps (foto Anthony Patrick Manieri a Wedding Bells Magazine)
Zlatá květinová pokrývka hlavy, perlový náhrdelník a žlutý model Marie Copps (foto Anthony Patrick Manieri a Wedding Bells Magazine)
Krajkový perlový náhrdelník a květinová šála – Marie Copps - 1968 Magazine (Foto Tina Picard)
Krajkový perlový náhrdelník a květinová šála – Marie Copps – 1968 Magazine (Foto Tina Picard)
Marie Copps je od letošního roku také přispěvovatelkou do Getty Images - americké fotobanky
Marie Copps je od letošního roku také přispěvovatelkou do Getty Images – americké fotobanky
Marie Copps na Arubě
Marie Copps na Arubě


Profilové foto: Design Forward 2016 (Foto Che Rosales)

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share