Moderátorka Frekvence 1 Jana Knížková ukázala sexy křivky! Vysílala přímo z bazénu

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Moderátorka Frekvence 1 Jana Knížková ukázala sexy křivky! Vysílala přímo z bazénu

Poslední prázdninové dny si naplno užívají i moderátoři populárního rádia Frekvence 1. Vedení stanice jim nabídlo, že můžou v současných tropech vysílat přímo z bazénu. Ten rádio nechalo postavit na své zahradě.   


„Jsme rádi, že nám šéfové vyšli vstříc! Ona klimatizace ve studiu není žádný zázrak a tady je to lepší,“pochvalovali si v bazénku moderátoři Jana Knížková a Mikeš, kteří se nebáli jít do plavek. V čase, kdy jdou v rádiu písničky, si tak užívali letních radovánek a popíjení drinku. V rádiu byly sice posluchači o obrázek Knížkové v plavkách ochuzeni, ale protože byl připravený i video přenos na sociální sítě a web, tak se moderátoři na odvážené vysílání připravovali i více než obvykle.   

„Několik dní jsme jedli pouze zeleninu, abychom v těch plavkách posluchače a kolemjdoucí moc nestrašili,“smál se Mikeš. „Mně na rozdíl od kolegy ta zelenina moc chutnala,“ doplnila Jana Knížková. 

Ta společně s Romanem Mikeschem alias Mikešem vysílá na rádiu Frekvence 1 každý všední den mezi 10. a 12. a mezi 13. a 15. hodinou. Na poledních šedesát minut půjčují studio kolegovi Liboru Boučkovi. 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Frekvence 1
foto: Frekvence 1
foto: Frekvence 1
foto: Frekvence 1


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share