Moderátorem dobrodružné reality show Robinsonův ostrov Ondřej Novotný!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Moderátorem dobrodružné reality show Robinsonův ostrov Ondřej Novotný!

Uznávaný sportovní komentátor, moderátor a znalec bojových sportů Ondřej Novotný provede diváky novou dobrodružnou reality show televize Nova Robinsonův ostrov. „Je to pro mě obrovská výzva. Není to ledajaká show, ale opravdu něco, co patří mezi špičku světové televizní tvorby. Do poslední chvíle jsem nevěřil, že to budu právě já,” říká Ondřej Novotný. „Jsme nadšení, že jsme našli novou tvář a takový talent. Věříme, že si neokoukaného moderátora diváci oblíbí. Ondřej je do show neuvěřitelně zapálený a zároveň umí skvěle zkombinovat ráznost a přísnost s empatií a úsměvem,“ říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek. 

Natáčení největší dobrodružné reality show v historii televize Nova probíhá v současné době na Filipínách, na ostrově Caramoan, kde 18 soutěžících bojuje o přežití na pustém ostrově. „Máme za sebou několik natáčecích dnů a vše už je skvěle rozehrané. Troufám si říct, že takovou show diváci v Česku ještě neviděli,” prozradil Ondřej Novotný, který bude soutěžící i diváky provázet všemi částmi show.


ROBINSONŮV OSTROV

Televizní fenomén, který patří mezi nejúspěšnější světové formáty. Držitel ocenění Emmy, který zaznamenal rekordní čísla sledovanosti v desítkách zemí po celém světě. Jedinečné dobrodružství, obrovská výzva a splněný sen v podobě finanční výhry ve výši 2 500 000 Kč. Televize Nova zahájila natáčení největší dobrodružné reality show v její historii – Robinsonův ostrov. Ze čtyř tisíc přihlášených bylo vybráno několik účastníků, kteří prošli náročným castingem (včetně fyzických a psychických testů) a kteří jsou vysazeni na izolovaném ostrově. Soutěžící se potýkají nejen se svými soupeři, tropickou džunglí, nedostatkem potravy, fyzicky náročnými úkoly, ale také sami se sebou. Na konci boje o přežití, který vyžaduje sílu, vytrvalost, odhodlání i taktické uvažování, bude čekat obrovská úleva a pohádková výhra ve výši 2 500 000 Kč. Tu získá poslední Robinson na ostrově!

„Jsme nadšeni z reality show typu Survivor. Je to největší, nejpopulárnější a nejúspěšnější show na světě a na natáčení se velmi těšíme,“ říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek.

Největší dobrodružná show se odehrává na filipínském ostrově Caramoan. Televize Nova připravuje show na základě zahraniční licence formátu Survivor společnosti Castaway Television Productions. Logo pořadu najdete v příloze.

45 dnů, 18 účastníků, 1 vítěz!

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Zdroj / foto: TV Nova

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share