Moderátor Leoš Mareš vyvedl přítelkyni mezi piráty

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Moderátor Leoš Mareš vyvedl přítelkyni mezi piráty

Úspěšný český moderátor Leoš Mareš vyvedl svou přítelkyni Moniku Koblížkovou na kapitánskou párty na Náplavce. Že patří k nejlépe oblékaným celebritám u nás potvrdili svým sladěným outfitem. Svou vášeň pro módu se netají a společné nákupy si užívají. Leoš rozhodně nepatří k mužům, kteří neradi nakupují.

„Baví nás to, Monika se fashion věnuje i pracovně, rozumí tomu a společně si čas v obchodě umíme užít.“ říká Leoš Mareš, kterého jsme potkali na pirátské lodi Captain Morgan.

Jednu z posledních open air akcí si nenechala ujít ani čerstvě zamilovaná modelka Tereza Budková, která potvrdila svůj vztah s naším předním hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem. Do Winipegu se modelka podívá asi častěji. Do svého šatníku bude muset pořídit pěknou teplou výbavičku, jak sama říká, je zmrzlík a v Kanadě se moc neohřeje.


„S Ondrou jsme spolu.“ říká modelka. „Jsem šťastná.“ dodává s úsměvem na rtech.

Veronika Kašáková, jenž se naplno věnuje svému nadačnímu fondu pro dětské domovy, dorazila se svým přítelem. „Konečně máme trochu volněji. Měla jsem spoustu práce s focením kalendáře pro nadační fond a taky jsme si moc neužili léto, protože Milan byl nemocný. Tak si to teď vynahradíme. Během týdne dvou bychom rádi odletěli někam k moři. Ještě nevíme kam, ale oba se na dovolenou těšíme. Léto jsme si moc neužili.“ prozradila Veronika Kašáková.

Na pirátskou loď také zavítala modelka Dominika Mesarošová s přítelem nebo česká Cindy Crawford Zuzana Jandová. Na kapitánské párty vystoupil hudebník Xindl X a také skupina Jelen nebo třeba ATMO.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Veronika Kašáková
Veronika Kašáková
Tereza Budková
Tereza Budková
Leoš Mareš a Monika Koblížková
Leoš Mareš a Monika Koblížková
Dominka Mesarošová
Dominka Mesarošová


 


foto: Captain Morgan

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share