Moderátor hlavních zpráv TV Nova Martin Pouva vypadá po padesátce stále skvěle! Známe jeho tajemství.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Moderátor hlavních zpráv TV Nova Martin Pouva vypadá po padesátce stále skvěle! Známe jeho tajemství.

Charismatický moderátor televizních novin Martin Pouva je stále na očích a vzhled ho živí. Na televizní obrazovce je vidět úplně všechno a tak je jasné, že se Martin o svůj vhled musí starat.

Proto se rád svěřuje do profesionálních a šikovných ručiček na Klinice krásy Anděl. Tady pravidelně podstupuje Kryolipolýzu a Facelifting, což jsou neinvazivní zkrášlující procedury. Při jeho poslední návštěvě jsme mu položili několik všetečných otázek.

Martin v rozhovoru kápnul božskou a prozradil nám podrobnosti o zákrocích, které na klinice podstupuje.  „Na Klinice krásy Anděl dělají přesně to, co potřebuji. Nechávám si, jak já říkám, jen trochu vyžehlit obličej a sem tam odsát nějaký ten přebytečný tuk. Navíc procedury pomáhají i na různé skvrny, které má snad každý. Máte po tom lepší pleť, lepší pocit a tím pádem i lepší náladu. Navíc je to velmi rodinné prostředí, žádná fabrika na krásu, pro mě zkrátka ideální“

Spousta mužů dnes vyhledává také plastickou chirurgii. Jenže, co je moc, to je moc a Martin Pouva má jasno. „Důležité je jen to opravdu nepřehánět. Když padesátiletý chlap vypadá na dvacet, je k smíchu. Už proto bych si žádné plastiky dělat nenechal, pokud by k tomu nebyly vážné zdravotní, nebo kosmetické důvody“.Ještě dnes hodně lidí považuje muže, kteří navštěvují kosmetické salóny za zženštilé, a těm známý moderátor vzkazuje.“ Já to taky tak trochu považoval za zženštilé, ale jen do té doby než jsem to poprvé zkusil. Pak jsem poznal, že to opravdu funguje. Myslím si, že když se člověk o svůj vzhled nějak stará, tak to není žádná ostuda. Nejen, kvůli práci, ale třeba jen kvůli vlastnímu dobrému pocitu. Pánové, nebojte se, mužnost tím rozhodně neztratíte“, říká.

A čím si ještě udržuje kondici? Tu se snažím udržovat pořád. Jenže chybí čas. Pokud to jde, hraju fotbal – za tým „osobností“, takže jezdíme po republice. Super na tom je, že veškeré výdělky z toho jdou na charitu. Takže spojíme příjemné s užitečným. Pak zkusím občas nějakou tu posilku, ale z duše nenávidím běhání na pásu. Když to jde, tak si zahraju svůj oblíbený tenis. Takže se opravdu snažím. Prostě chci nějak zpomalit chátrání svého organismu. Je to ale dřina “, popsal moderátorský parťák Kristiny Kloubkové .

Jenže k  dobré životní kondici patří i zdravá strava a to bývalý sporťák moc dobře ví, ale i on tu a tam zahřeší. „Chtěl bych jíst zdravě, ale v praxi to vypadá tak, že prakticky neustále hřeším. Miluju třeba svíčkovou, to prostě neodolám. Ale snahu opravdu mám. Taky ujíždím na čokoládě. No a večer, nějaké to vínko, takže prostě ideální zdravá výživa“, směje se Martin.

A když nemoderuje nebo nesportuje, odpočívá a má spoustu koníčků. „ Mám rád divadlo, ale spíš malých forem – třeba Divadlo bez Zábradlí, Semafor, tam se vždycky odreaguju. Rád mám taky kvalitní filmy –  doma si buduju malou videotéku a strašně rád cestuju – hlavně za teplem. V zimě pak hory a lyže. No a velkým koníčkem už od dětství jsou knížky. Problémem ale je, že už se mi doma nikam nevejdou. Nesnáším čtečky. To není pro mě. Ty prostě nevoní“.

Už dlouho média spekulují o jeho vztahu s mladou přítelkyní a modelkou Petrou, se kterou se měl před dvěma roky údajně rozejít. Jsou spolu? Nejsou? Ale tohle si chce nechat moderátor pro sebe. „Jasně, že člověk se chce líbit i partnerovi, pokud nějakého má, ale jen kvůli tomu na sobě pracovat je nesmysl. Člověk by to měl dělat hlavně pro sebe“.

A co svatba? Plánuje jí někdy? „ Mě by nikdo nechtěl. Tohle povolání je hodně specifické a taková žena, která by to dokázala zvládnout, zemřela ve 14. století“, dodává s úsměvem Martin Pouva.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Klinika krásy Anděl
foto: Klinika krásy Anděl
foto: Klinika krásy Anděl
foto: Klinika krásy Anděl
foto: Klinika krásy Anděl
foto: Klinika krásy Anděl
foto: Klinika krásy Anděl
foto: Klinika krásy Anděl


 Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share