Modelky vyměnily podpatky za tenisky a vyrazily do Stromovky

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Modelky vyměnily podpatky za tenisky a vyrazily do Stromovky

„Modelky na útěku“ utíkaly Stromovkou

Většinou jsou modelky k vidění na přehlídkových molech nebo při významných společenských událostech, ale tentokrát se čtyřčlenný tým s názvem „Modelky na útěku“ ve složení Tereza Skoumalová, Monika Leová, Eva Čerešňáková a Hana Věrná rozhodl zdolat Pražskou štafetu. Každou z dívek čekal pětikilometrový úsek a celkovou trať 20 kilometrů uběhly modelky za 1 hodinu, 43 minut a 41 sekund.

Přemluvit ostatní modelky ke běhu a účasti v závodu nebylo vůbec složité. Mají ke sportu kladný vztah a naopak bylo mnoha jiným holkám líto, že jim to časově nevycházelo. Ať už kvůli práci či škole,“ prozradila Eva Čerešňáková, která se po nedávném zdolání pražského půlmaratonu rozhodla zapojit do Pražské štafety a dávala tým modelek dohromady. „Atmosféra byla skvělá a strhla mě natolik, že jsem těch 5 kilometrů uběhla za 22 minut a 7 sekund, můj osobní rekord. Mám velikou radost.“

Ani Tereza Skoumalová, Česká Miss World 2014, která na přípravu neměla mnoho času, byla se svým výsledným časem kolem 25 minut velmi spokojená. „Běželo se mi výborně. V posledních 3 měsících jsem toho bohužel moc nenaběhala kvůli zdravotním problémům a psaní diplomky, tak jsem byla sama se sebou nad očekávání spokojená. Sport miluji a běhání je pro mě nejlepší způsob, jak se odreagovat a vyčistit si hlavu. Při závodu jsem se nechala strhnout atmosférou a užila si to.”


Hana Věrná se krátce před závodem vrátila z dovolené a přímo u trati jí fandil její přítel, hokejista Radek Smoleňák.Dva měsíce jsem moc nesportovala, navíc jsem si z dovolené přivezla čtyři kila navíc, ale ke sportu mám kladný vztah, zkouším i různá nová cvičení a na štafetu jsem se těšila. Byla jsem trochu nervózní na startu a nebyla jsem si jistá, jak správně rozložit své síly, protože jsem nikdy nic podobného neběžela, ale moc se mi líbila ta atmosféra a nálada,“ uvedla Hanka.

Monika Leová se nesmírně těšila a chtěla si běh i Pražskou štafetu užít. Nechybělo jí odhodlání ani odvaha, ale jelikož ještě v dané odpoledne byla k vidění na televizní obrazovce, načasování bylo velmi těsné a měla běžet poslední úsek. Přesun ze studia, množství lidí i davy před Výstavištěm a současně příliš rychlé ostatní modelky hrály tentokrát proti ní a o pár minut jí start utekl. „Mrzí mě to, těšila jsem se. Holky zkrátka běžely moc rychle,“ pronesla s nadhledem a úsměvem sympatická Monika, kterou doprovázel i snoubenec Martin. „Příště si to už určitě nenechám ujít.“ A kdo běžel místo ní? Její úsek nakonec běžely společně Eva Čerešňáková a Tereza Skoumalová, které podpořily jedna druhou i celý tým a daly si pětikilometrové kolečko ve Stromovce ještě jednou.

Se zdárným průběhem premiérové sportovní akce i nesmírným zájmem o událost samotnou byl potěšen Carlo Capalbo, prezident organizačního výboru RunCzech a vedoucí komise silničních běhů IAAF. „Myslím, že stojíme u zrodu nové tradice RunCzech. Dnešek se velmi podařil a já z toho mám radost,“ říká Carlo Capalbo. Na trati se objevilo i mnoho známých tváří, mezi kterými byly Adéla a Dalibor Gondíkovi, Leoš Mareš, Michal Horáček i Miss ČR 2003 Lucie Křížková.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková a Leoš Mareš
Eva Čerešňáková a Leoš Mareš
Hana Věrná
Hana Věrná
Lucie, Tereza, Monika, Eva
Lucie, Tereza, Monika, Eva
Lucie, Tereza, Monika, Eva
Lucie, Tereza, Monika, Eva
Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
Tereza a Eva v cíli
Tereza a Eva v cíli
Terka , Hanka, Eva a čekání na Monču
Terka , Hanka, Eva a čekání na Monču
Terka, Hanka, Eva
Terka, Hanka, Eva
Tým Modelky na ůtěku
Tým Modelky na ůtěku

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share