Modelka Veronika Steppková prozradila své začátky v modelingu

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Modelka Veronika Steppková prozradila své začátky v modelingu

Modelka Veronika Steppková (20) je studentkou pedagogické školy a modelingu se věnuje již od 16 let. Jako každá mladá dívka si přála být vždy úspěšná, objevovat se na titulních stranách časopisů a pohybovat se ve světě slavných osobností. 

Jak Veronika nastartovala svoji kariéru modelky? “Přihlásila jsem se do modelingové agentury, nafotila svůj první profi book, tehdy se skvělým zlínským fotografem Patrikem Pšejou a začala jezdit na přehlídky”. Veronika se také účastnila jako hosteska například závodů ETCC autodrom Brno nebo se objevila ve studentském filmu Zorné pole mladého talentovaného režiséra Jana Zbořila.

Avšak po nějakém čase se Veronika rozhodla ukončit dráhu modelky… “Přestalo mne to tolik naplňovat a začala se věnovat fotomodelingu. První zkušenosti nebyly příliš pozitivní, jako mladá nezkušená dívka jsem se setkávala s různými typy lidí. Časem se samozřejmě člověk poučí i na doporučení či ohlasy jiných modelek.”


Co ti fotomodeling přinesl? “Měla jsem čest fotit například s výborným Vladimírem Součkem. Vladimírův profesionální přístup, tolerance a hlavně trpělivost mne opravdu překvapila. Dále musím zmínit příjemnou spolupráci s Vítězslavem Večeřou, Markem Kerbrem nebo skvělým Jiří Zapletalem, kde mne jeho fotografie dostali nejen před objektiv České Televize. Dostala se možnost pracovat na upoutávce pro StarDance. Zde jsem se cítila opravdu fantasticky, mé sny se stali skutečností, setkala jsem se s moderátorem Leošem Marešem, komikem Lukášem Pavláskem, velice příjemnou paní doktorkou Kateřinou Cajthamlovou nebo zpěvačkou Leonkou Machálkovou.”

Setkala jsi se již s mnoha osobnostmi a také fotila pro zajímavé klienty, to už se můžeš považovat za zkušenou modelku 🙂 … “Jako zkušená modelka se rozhodně nepovažuji, je to pouze koníček jako každý jiný. Focení mne baví a naplňuje stejně jako fotografie, které na závěr vzniknou. Vždy je se co učit,  získávat nové informace, je příjemné poznávat nové lidi a také poznat nová místa, kam je šance se skrz modelingu dostat.”

A jaké máš cíle dál do života? “Jakožto cílevědomá žena chci využívat a rozvíjet své zkušenosti dále. Popřípadě odcestovat a nadále budovat v zahraničí. Priority člověka jsou základ. Ve fotografii to pro mne znamená, že každá žena má své kouzlo i když není příliš hubená či zcela nahá. V životě je to zvolení si správné cesty a plnit si své sny. Já pomalu a jistě začínám 🙂 “

Fotogalerie:

foto: Jiří Zapletal
foto: Jiří Zapletal
foto: Jiří Zapletal
foto: Jiří Zapletal
foto: Marek Kerbr
foto: Marek Kerbr
foto: archiv Veronika Steppková
foto: archiv Veronika Steppková
foto: Vítezslav Večeřa
foto: Vítezslav Večeřa
foto: VKphoto
foto: VKphoto
foto: VKphoto
foto: VKphoto
foto: Vladimír Souček
foto: Vladimír Souček
foto: Vladimír Souček
foto: Vladimír Souček

Profilové foto: Jan Hubník

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share