Modelka Terezie Kopečná má za cíl studovat medicínu a při tom se věnovat modelingu

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Modelka Terezie Kopečná má za cíl studovat medicínu a při tom se věnovat modelingu

Terezie Kopečná a pocházím z Brna a momentálně studuje na střední zdravotnické škole.  V budoucnu by Tereza ráda studovala medicínu, buď  v Brně nebo v Praze, kam se chce už dlouho přestěhovat.

“Chtěla bych si tak splnit svůj dětský sen, kdy jsem si hrála na paní doktorku a jednou bych se jí opravdu ráda stala”… prozradila Tereza 🙂

Tereza s modelingem začala teprve nedávno, je to asi rok zpátky. “Od přírody jsem hubená a vysoká, takže jsem dlouho od lidí slýchala: “Ty bys mohla být modelka!” nebo “Ty brďo, věnuješ se nějak modelingu?”. Samozřejmě, že jako každá malá holka jsem o tom snila, ale nijak jsem se tomu nevěnovala, nehledala informace.”… svěřila se Tereza, jak vlastně začala s modelingem.

Tereza šla na svůj první casting ve 12 letech... “nedopadl zle, ale připadalo mi, že bych chtěla být ještě chvíli dítětem a neřešit co jím a jak musím sportovat, abych si udržela váhu. Pak jsem to nějakou dobu nechala být a věnovala se škole.”

foto: Veronika Valinová
foto: Veronika Valinová

První zkušenosti s modelingem Tereza získala na jedné soutěži, o které ji řekla kamarádka… “Šla jsem na casting, dostala se do semifinále a ze semifinále do finále. Měly jsme soustředění, kde nám poradili jak chodit, a protože patronkou byla modelka Veronika Hladíková, měly jsme super vzor. Díky soutěži jsem nafotila jedny z prvních lepších fotek a zjistila, že mě to opravdu baví a chtěla bych se tomu věnovat. Začala jsem tak hledat další možnosti, domluvila si pár focení a když jsme našla pozvánku na soutěž Miss Brno 2015, rozhodla jsem se to zkusit. Dostala jsem se do finále a tím se mi otevřely další možnosti.”

Tereza se dříve věnovala mažoretkám a roztleskávačkám, ke kterým by se jednou moc ráda vrátila a věnovala se jim. “Momentálně věnuji čas škole, hostessingu a občasně modelingu. Ráda nakupuji a asi jako každá holka mám slabost pro boty a kosmetiku.”

foto: Petra Müller
foto: Petra Müller
foto: Petra Müller
foto: Petra Müller
foto: Petra Müller
foto: Petra Müller
foto: Petra Müller
foto: Petra Müller

Profilové foto: Jan Zemánek

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share