Modelka Tereza Hudáková promluvila o své cestě do zahraničí a práci, kterou nehledala!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Modelka Tereza Hudáková promluvila o své cestě do zahraničí a práci, kterou nehledala!

Někdo už to možná slyšel, někdo možná ne, ale před několika měsíci se modelka Tereza Hudáková pevně rozhodla, že na nějakou dobu naší malé zemičce zamává a vydá se žít někam dál. “Možná, že žít je špatně zvolené slovo, já jsem se rozhodla, že si sbalím batoh a půjdu poznat svět.”


Tímto začíná příběh naší krásné modelky 🙂 “V první řadě jsem se musela rozhodnout pro nějakou práci, protože cestovat bez peněz jde těžko.😁🤷🏼‍♀️ “

V mém světě už to tak nějak funguje, že všechno jde ruku v ruce, říkejme tomu osud nebo karma, ale život mě zase dovedl k modelingu. Tentokrát však trochu jinak, najednou se nejednalo o focení.. ale o natáčení, make-up, přehlídky.

A já si řekla, že prostě vystoupím ze své komfortní zóny a zkusím něco trochu jiného. Neříkám, že jsem s tím neměla zkušenosti – měla, jen jsem si v tom asi nebyla jistá, nebo mě to možná dřív nudilo? 

Takže teď momentálně mám za sebou i před sebou celkem nabité léto. Co mě těší nejvíc je spolupráce, která se opakuje již několik let např. focení pro Vabacci nebo třeba Trico Line. Ale pak jsou tu taky zcela nové spolupráce se značkami, které na našem trhu určitě nemusím představovat, jedná se například o Astratex, Nordblanc nebo Brilas. Další práce, která byla sice náročná, ale jsem za ní ráda, bylo natáčení spotu pro ČSOB, a přesný opak náročnosti byla třeba spolupráce na klipu skupiny Pamflet.

A kdyby někoho zajímalo, jak se k takovým věcem může vlastně holka z malé vesnice dostat? Řeknu vám jen, že to co se má stát se prostě stane, ať tomu chce věřit nebo ne, většina této spolupráce mi byla nabídnuta v naprosto nečekaných situacích, nikoliv přes castingy, agentury a známé. Kdybych Vám třeba řekla, že spolupráce s jednou zmíněnou firmou mi byla nabídnuta potom, co jsem u nich vyhrála instagramovou soutěž, spousta z Vás by asi nevěřícně kroutila hlavou, a tak od tohoto tématu radši poodstoupím.

Tento měsíc mě čeká ještě jedno větší natáčení a nebude se jednat o lehkou práci, jak už jsem zmínila, poslední dobou začínám využívat i svých make-up znalostí a sem tam si střihnu i práci vizážistky. Na konci měsíce letíme s přítelem do Walesu natáčet nový klip k singlu Gravity a moje maličkost zde bude mít na starosti jak make up, tak styling. A aby to nebyla taková nuda, ještě bych si v klipu měla i zahrát.

Tak snad se Vám potom klip bude líbit 🙂

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Patrik Pšeja
foto: Patrik Pšeja
foto: Tomáš Coufal
foto: Tomáš Coufal
foto: Petr Šebesta
foto: Petr Šebesta
foto: Petr Šebesta
foto: Petr Šebesta
foto: Robert Klat
foto: Robert Klat
foto: Martin Šebesta
foto: Martin Šebesta
foto: Ondřej Michalák
foto: Ondřej Michalák
foto: Robert Chrenka
foto: Robert Chrenka

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share