Modelka Tamila Sparrow s ambicí účasti na celosvětové soutěži Miss Global!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Modelka Tamila Sparrow s ambicí účasti na celosvětové soutěži Miss Global!

foto: Pavel Beran

Tamila Sparrow je pozoruhodná modelka s ambicí účasti na celosvětové soutěži Miss Global. Myslím, že soutěž může vyhrát, neboť její životní příběh inspiruje mnoho žen. Kdo je Tamila? Jaké má modelingové zkušenosti? Proč tak trošku bojuje s účastí v soutěži? Řekneme si podrobněji.
Tamila žije v Praze a reprezentuje Uzbekistán. Do Čech přišla před pěti lety kvůli studiu na vysoké škole. Mluví výbornou češtinou, angličtinou a ruštinou. Miluje karaoke a hraje v ruském amatérském divadle.

Život v Praze nabízí příležitosti a vyžaduje určité investice – je to finančně nákladné město pro život. Tamila pracuje a žije samostatný život. Vypracovala se. Určitě nepatří mezi ty, kterým rodiče posílají peníze.

Mezi její práci patří aktivní vyhledávání pracovních nabídek v modelingu a účast v modelingových soutěžích.

Tamila je stvořená pro show-byznys

Doporučuji Facebook Tamily, na kterém najdete nejen fotografie, ale také videa ze zákulisí focení a soutěží. Tamila stále něco tvoří, snaží se a zapojuje se aktivního života. Jednoduše, na ní je očividné, že modeling miluje, profesionálně se v něm pohybuje a všechny materiály sdílí s fanoušky na Facebooku.

Myslím, že Tamila udělala hodně správných kroků v modelingovém průmyslu a přináší vzor pro dívky – hlavně to, že osobnost modelky je hlavním atributem úspěchu. To, že reprezentuje Uzbekistán je v pořádku. Je dobré být hrdý na domov a zároveň fantastické zapadnout jako imigrant do místa působení, naučit se jazyk, studovat a pracovat – tvořit hodnoty pro společnost. Já sám jsem byl roky ve stejné situaci, znám všechny pocity, hlavně ten, jak moc chcete uspět a budovat si vlastní život v zahraničí. Nicméně, stále jste ve stejném pojetí nedůvěry – cizinec.

Mnohdy jsem slyšela, že se mi to nepodaří. Udělala jsem maximum, uspěla jsem.

Vím s určitostí říci, že Tamila svůj boj o účast na Miss Global nevzdá. Já jí velmi přeji, aby mohla na soutěž vycestovat a reprezentovat Uzbekistán, samu sebe, ale hlavně svůj životní příběh, který poukazuje na to, že tuto šanci si skutečně zaslouží. Určitě reprezentuje i Českou republiku, která jí poskytla podmínky pro nový život a všechny přátele kolem.

Žijeme, abychom si plnili naše sny. Těšíme se, pokud můžeme splnit sen jiným. Podpořme životní příběh Tamily, její zkušenosti a osobnost vytvářejí reálnou šanci pro vítězství v soutěži Miss Global. Je skutečnou inspirací pro mnoho žen, které chtějí v životě něco dokázat.

Jaký program čeká Tamilu na Filipínách?

 1. Týden
  • Leden, 31 – Únor, 1 – příjezd do města Manila
  • Únor, 2 – prvotní seznámení s průběhem soutěže
  • Únor, 3 – charitativní aktivita a nácvik finálového večera
  • Únor, 4 – novinářská konference a nácvik finálového večera
  • Únor, 5 – oficiální focení finalistek soutěže
  • Únor, 6 – celodenní soustředění a nácvik finálového večera
 2. Týden
  • Únor, 7 – celodenní soustředění a nácvik finálového večera
  • Únor, 8 – první kolo rozhovorů s porotci soutěže
  • Únor, 9 – společenský večer soutěžících (večerní šaty / talent)
  • Únor, 10 – společenský večer soutěžících (plavky / kultura zemí)
  • Únor, 11 – finálový večer a korunovace vítězky soutěže
  • Únor, 12 – rozloučení, odjezd soutěžících

Katrin Kravc reprezentuje moderní designérskou generaci s důrazem na sofistikovanou eleganci ženy. Móda provází příběhem ženy – jaká je, jak se cítí a co prožívá. Kravce reflektuje ženský příběh v tvorbě nejen elegancí, ale jemným vrtochům rebelství a emancipace. Každý model je pečlivě ušitý na míru těla a duše, zdůrazňující celkovou osobnost. Kvalita materiálů a provedení práce zahrnuje prestiž a noblesu, které dodávají šatům nezávislost a sebeurčení.

Tamila si vybrala Katrin Kravc jako hlavní módní návrhářku pro soutěž Miss Global. Budou ji zdobit šaty na hlavní finálový večer, tak i rozhovor s porotci. Velká zodpovědnost přináší neskutečné výkony – věříme, že Tamila v modelech Katrin Kravc okouzlí mezinárodní porotu a publikum.

Jenny Jeshko je stylová módní návrhářka, jejíž hlavní atributy tvůrčí inspirace spojují punk, baroko a eleganci. Všestrannost designérky prokazuje bohaté portfolio produktů – unikátní oděvy, šperky, kabelky a doplňky.

Mezinárodní reputace a reference značky, jakož i lidský přístup a snaha o reprezentování ženské osobnosti přispěly ke spolupráci s Tamil. Na Filipínách uvidíme modely a doplňky Jenny Jeshko – už nyní je zřejmé, že synergie krásné soutěžící a nadčasového designu Jenny Jeshko bude vděčným objektem fotografů a módních kritiků

Geoff Tyson je americký producent a hudebník. Jsou lidé, o kterých až tak mnoho nevíme, obvykle stojí v pozadí a produkují celou přípravu různých projektů. Někdy vzniknou unikátní spolupráce, jako například s Joe Satriani, bývalý kytarista Deep Purple.

Tamila už s Geoffem spolupracovala a nyní se opět setkali, aby vytvořily projekt pro soutěž Miss Global. Tamila bude reprezentovat svou zemi a kulturu Uzbekistánu. Jak bude vypadat výsledný efekt? Uvidíme již brzy.

TIME STUDY je Institut mezinárodního vzdělávání v České republice, který připravuje podmínky pro studium na středních a vysokých školách pro cizince.

Spolupráce s Tamil je uskutečňována v oblasti prezentace a podpory její PR

Tamila se také zúčastnila československé soutěže Fotomodelka Europy, pod vedením ředitelky Ivany Matuškové. Tato soutěž probíhala skoro celý minulý rok, do října v roce 2018. Tamila se v této prestižní soutěži umístila na druhém místě ve finálovém SMS hlasování. 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Alexey Kalenchak, fashion designer: Katrin Kravc
foto: Alexey Kalenchak, fashion designer: Katrin Kravc
foto: Alexey Kalenchak, fashion designer: Katrin Kravc
foto: Alexey Kalenchak, fashion designer: Katrin Kravc
foto: Karl von Hwozdnitz
foto: Karl von Hwozdnitz
foto: Alexey Kalenchak, fashion designer: Katrin Kravc
foto: Alexey Kalenchak, fashion designer: Katrin Kravc
foto: Lenka Otrubová LO CREATIV - fotografie
foto: Lenka Otrubová LO CREATIV – fotografie
foto: Luboš Netušil
foto: Luboš Netušil
foto: Pavel Beran
foto: Pavel Beran
foto: Timur Gumerov
foto: Timur Gumerov
foto: Timur Gumerov
foto: Timur Gumerov

Autor článku: Martin Niko

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share