Modelka Tamila Khodjaeva se chystá na prestižní soutěž Miss Planet International 2020!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Modelka Tamila Khodjaeva se chystá na prestižní soutěž Miss Planet International 2020!

foto: Make-up Institute Prague

Česká modelka je původem z Uzbekistánu a bude zastupovat Českou republiku v soutěži krásy Miss Planet International 2020.

Modelka Tamila Khodjaeva, která žije v České republice od roku 2013, nepřekvapuje poprvé svou vytrvalostí a svým dosahováním cílů. Po více než 5. letech zkušeností a práce modelky se jí podařilo dosáhnout hodně úspěchů, pracovala s velkým počtem agentur, fotografů, českých i zahraničních, s návrháři, včetně Preciosa, Jenny Jeshko, LiW design, Pure, Jiří Moravec, Michael Andreas, Natali Ruden, Escada, Max fashion, Katrin Kravc a dalších.

Její fotografie byly zveřejněny na plakátech i v prodejnách v UAE a Bahrajnu. Byla pozvána k natáčení v Dubaji, pracovala jako učitelka v modelových školách, jako je Art Models v Taškentu. Kromě toho je moderátorkou na akcích a svatbách a hraje v ruské divadelní skupině “Luna i Drož” v Praze.

V roce 2018 se stala finalistkou česko-slovenské modelové soutěže Fotomodelka Europy, jejíž ředitelkou je Ivana Matušková, přestože nebyla vybrána mezi vítězky, nevzdala to a požádala o účast ve své první světové soutěži krásy Miss Global 2018. Organizace rozhodla, že Tamilu přijmou, jako delegátku prezentující Uzbekistan, kde mezi její sponzory patřila Jenny Jeshko – slovenská a zároveň jedna z hlavních návrhářek soutěže Fotomodelka Europy.

Miss Global 2018 se konala v únoru 2019 na Filipínách. Let zajistilo vzdělávací středisko Time Study, kde Tamila po dvou týdnech boje získala čestné třetí místo a přinesla domů korunku druhé vicemiss. Kvůli vstupu do toho prostředí byla Tamila pozvána na Miss International, kde byla první představitelkou z Uzbekistánu po dobu 59 let existence této soutěže. Bohužel, kvůli dalším problémům nemohla jít dál do soutěže a MI musela zrušit její účast.

Nicméně Tamila zkusila vybrat další kvalitní projekt. Po poradě se pokusila přes kompetentní osoby kontaktovat organizátory soutěže Miss Planet. Tato organizace zapůsobila na její úspěchy, pozvala jí, aby letos zastupovala Českou republiku, spolu s desítkami krásek z celého světa. Vzhledem k tomu, že Tamila je od přírody bojovnice, rozhodla se do toho jít a bude zastupovat naši zemi na této soutěží, kde Katrin Kravc znovu bude její hlavní návrhářkou.

Miss Planet se bude konat v Kambodži, v Phnompenhu, od 25. dubna do 9. května, kdy proběhne finále soutěže. Během soutěže dívky budou tradičně navštěvovat různé historické památky, charitativní akce, cvičit na finále a fotit se. Kromě toho všechny soutěžící jsou povinní připravit svůj sociální projekt, který splňuje jeden či více cílů UNDP (United Nations Development Programme)

Přejeme Tamile hodně štěstí a věříme, že bude výjimečně reprezentovat Českou republiku na světové scéně!

Fotogalerie:

foto: Make-up Institute Prague
foto: Make-up Institute Prague
foto: Shokha art
foto: Shokha art
foto: Nim capture
foto: Nim capture
foto: Martina Reis
foto: Martina Reis
foto: Aneta Peskova
foto: Aneta Peskova
foto: Sardor Azimov
foto: Sardor Azimov
foto: Helga Tsyrekidze
foto: Helga Tsyrekidze
foto: Shokha art
foto: Shokha art
foto: Make-up Institute Prague
foto: Make-up Institute Prague

Redakce Bulvar24.cz

Share