Modelka Romana Pavelková se pochlubila svým malým synkem Maxmiliánem

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Modelka Romana Pavelková se pochlubila svým malým synkem Maxmiliánem

Populární celebrita se nově stala ambasadorkou značky Pampers Premium Care.

Kdo by to byl do ní řekl. Známá česká modelka Romana Pavelková po osmi měsících od porodu vypadá neuvěřitelně skvěle. A co víc. Nyní ukázala světu svého rozkošného syna Maxmiliána, ze kterého je již pořádný chlapák. Čerstvá maminka se stala ambasadorkou nové řady plenek Pampers Premium Care a malý Maxík hraje v této úloze hlavní roli. Je však vidět, že mu zájem médií nevadí a rozhazuje okolo sebe jen samé úsměvy.

Jednatřicetiletá populární modelka Romana Pavelková srší nejen krásou, ale také štěstím. A aby ne, když se jí v létě minulého roku narodil rozkošný synek Maxmilián. I přes mateřskou dovolenou si však aktivní modelka nachází čas i na práci. Kromě vlastní firmy, které se začíná stále více dařit, se Romana stala i novou ambasadorkou inovativní řady plenek Pampers Premium Care. V rámci ní se tak pochlubila malým synkem, který nezapře podobu se svým otcem, manželem Romany Milanem Čížkem.

„Nabídka stát se ambasadorkou nové řady plenek Pampers Premium Care mě velmi potěšila. Od narození Maxmiliána prakticky nic jiného nepoužívám. Jsem tak ráda, že se tímto způsobem mohu podělit o své zkušenosti i s ostatními maminkami. Mně přinesly plenky Pampers Premium Care jenom spokojenost. A mému Maxíkovi? Nerušený spánek a zadeček bez opruzenin,“ říká modelka Romana Pavelková.


Nové Pampers Premium Care with 5 Star Skin Procection představují ty nejměkčí plenky na českém trhu, čímž splňují všechna dětská očekávání. Kromě vylepšené hedvábné horní vrstvy obsahují také unikátní technologii absorpčních kanálků, které umožňují rozložit vlhko po celé ploše a přinést miminku až dvanáctihodinový pocit sucha. Indikátor vlhkosti navíc všem maminkám ukáže, kdy je potřeba plínku vyměnit.  

„Pokožka a dotyk hrají v životě dítěte opravdu rozhodující roli. Vytváří nejen pouto s rodiči, ale také urychlují celý vývoj. Děti často poznávají celý svět prostřednictvím dotyku; je to nejen pouto, které s ratolestmi sdílíte, ale jedná se také o hlavní prvek při jejich sociálním, emocionálním a mozkovém vývoji. Pro pohodlí dítěte ale musí být jeho pokožka v první řadě perfektně chráněná do té míry, abychom si tyto společné, milující okamžiky mohli užívat naplno. A plenky hrají v této oblasti obrovskou roli,“ vysvětluje pediatr Petr Karger, zakládající člen Odborné společnosti praktických dětských lékařů České lékařské společnosti J. E. Purkyně. 

Nové Pampers Premium Care všechny zmíněné vlastnosti splňují a dopřávají dítěti opravdový pocit jemnosti, díky kterému je tak schopné dokonale vnímat nejen svoje okolí, ale také dotyky rodičů. I proto Romana Pavelková spojila své jméno se značkou Pampers a stala se její ambasadorkou. Je vidět, že ze spolupráce se neraduje pouze známá modelka, ale také její syn Maxmilián. 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

Mariola Mirek, Romana Pavelkova, Mudr. Petr Karger
Mariola Mirek, Romana Pavelkova, Mudr. Petr Karger
Romana Pavelková a Mudr. Petr Karger
Romana Pavelková a Mudr. Petr Karger
Romana Pavelková se synem Maxem
Romana Pavelková se synem Maxem
Romana Pavelková se synem Maxem
Romana Pavelková se synem Maxem

foto: Pampers Premium Care

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share