Modelka Petra Kostková nám prozradila, jak moc miluje sociální sítě (18+)

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Modelka Petra Kostková nám prozradila, jak moc miluje sociální sítě (18+)

Modelka Petra Kostková (27) žije v Praze a kromě cvičení miluje život na sociálních sítích. Co nám tato sexy kráska o sobě prozradila?

1) Prozraď nám, jak dlouho již cvičíš a co tě k tomu přivedlo?

Cvičit jsem začala zhruba před 4 lety. Předtím byla má životospráva nic moc, neměla jsem žádný pohyb, jedla jsem velmi málo a špatně. Až jsem potkala jednoho muže, který pravidelně cvičil a zdravě se stravoval a právě díky němu jsem o tom začala přemýšlet. Nejdřív jsem si srovnala stravování, pak jsme spolu chodili běhat, hodně jsem cvičila doma s vlastní vahou, ale i to mi přestávalo stačit, tak jsem začala chodit do fitka, což je dodnes mým velkým koníčkem.

2) Na Instagramu tě sleduje víc, jak 45tis fanoušků, jak tvůj život ovlivňují sociální sítě?

Asi víc než je zdrávo hahaha 🙂 na sociálních sítích, především Instagramu, trávím poměrně dost času, nejen proto, že ráda přidávám vlastní příspěvky, ale taky se zde inspiruji v mnoha směrech, například ve fitness, oblečení, gastronomii…

3) Věnuješ se i modelingu a focení. Co naposledy si fotila a co tě na tom baví?

Naposledy jsem fotila kolekci triček pro jeden e-shop. Na fotomodelingu mě baví hlavně to, že pokaždé mohu být někým jiným a každou “roli” si velmi užívám. 

4) Nafotila i svůj kalendář, kde se nebojíš odhalit víc? Kde je tvá hranice?

Kalendář je složen hlavně z fotek, které jsou na mém Instagramu nejoblíbenější, ale najdete tu i pár exkluzivních fotek. Teď asi mnoho fanoušků zklamu, ale neodhaluji zde ani prsa, ani klí… tady je má hranice.

5) Co ty a kluci? Existuje v tvém životě pan Božský. Jak vlastně podle tebe pan Božský vypadá a jaký je?

Na rovinu říkám, že mě okouzlit není jednoduché 🙂 Pan Božský podle mě musí být charismatický muž,  navenek Bad boy, uvnitř s dobrým srdcem. Gentleman, který se ke mně chová jako ke královně, umí mě rozesmát, má všeobecný přehled a je cílevědomí. A jestli je někdo takový v mém životě? Možná ano, možná ne 🙂

6) Nemohl jsem si nevšimnout na Youtube tvého prvního videa, miluješ auta? Co chystáš právě teď?

Auta jsou mým velkým koníčkem, především je mi blízká značka Mercedes. A právě příští video bude kombinace focení a rychlého auta. 

7) Prozraď o sobě cokoliv, co ještě nikdo neví 🙂

Asi málokdo ví, že jsem od mala náměsíčná 😀 Někdy se probudím a mám úplně přestěhovaný byt, nebo se vzbudím ve vaně. Jednou mě probudilo, jak jsem jedla tělový krém… fuj 😀 mám opravdu mnoho zajímavých příběhů.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: CFG Photography
foto: CFG Photography
foto: CFG Photography
foto: CFG Photography
foto: Libor Choleva
foto: Libor Choleva
foto: Martin Cech
foto: Martin Cech
foto: Petr Kyslinger
foto: Petr Kyslinger
foto: Selfie
foto: Selfie

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share