Modelka Nikola Buranská má novou lásku!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Modelka Nikola Buranská má novou lásku!

Modelka Nikola Buranská (27) se vrátila z Indie, kde trávila pracovně více než čtvrt roku. Nafotila book a několik kampaní pro zahraniční agenturu.

Nikola je z Indie naprosto uchvácená. „Je to jiný svět. Moc se mi líbí jejich filozofie a přístup k životu. Ty tři a půl měsíce mi přinesly krásné zážitky, těším se, že se tam znovu podívám,“, prozradila půvabná tmavovláska. V posledních letech štěstí v lásce Nikole nepřálo, možná proto, že lovila ve špatných vodách. Momentálně je šťastně zamilovaná a svého přítele si chválí. „Je nám spolu krásně. Přijel za mnou i do Indie, jen abychom se viděli. Když za Vámi letí člověk půl světa, je vidět, že mu za to stojíte. Jsem šťastná,“ říká. Nikola svého milého potkala v Praze na ulici, šlo o náhodné setkání, šel s kamarádem, nebál se a oslovil ji a dnes jsou spolu již pár měsíců šťastní. Nikola je výjimečná holka, když ji potkáte, je vám s ní dobře. Rozhodně si nehraje na celebritu, je krásná a zároveň dost skromná holka, kterou si každý zamiluje při osobním setkání. 


Nikola vypadá lépe než kdy předtím, je vidět, že jí láska svědčí. I přesto, že indická kuchyně bývá kalorická, Nikole se podařilo nepřibrat. „Musím říct, že jsem se v Indii stala vegetariánem, raději jsem se masu vyhýbala, aby mi nebylo špatně. Vůbec mi to k mému překvapení nevadilo, vegetariánská indická kuchyně je naprosto skvělá, všechno je to teda dost ostré, ale výborné,“, chválí místní gastronomii sympatická modelka.

Nikolu jsme potkali v pražském klubu Epic, kam zavítala s přáteli. „V Indii jsem nikam moc nemohla, a když, tak s ochrankou, takže se člověk moc nemohl pobavit. Moc jsem se těšila, až vyrazím někam ven zatančit si a dát drink s přáteli, o Epicu jsem slyšela od Monči Leové, a je to tak, je to tu vážně epic,“ směje se Buranská.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Epic Prague
foto: Epic Prague
foto: Epic Prague
foto: Epic Prague
foto: Epic Prague
foto: Epic Prague
foto: Epic Prague
foto: Epic Prague
foto: Epic Prague
foto: Epic Prague
foto: Epic Prague
foto: Epic Prague

foto: Epic Prague

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share