Modelka Natálka Stravová… konkurence pro naše blonďaté modelky a reportérky?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Modelka Natálka Stravová… konkurence pro naše blonďaté modelky a reportérky?

Mladá modelka Natálka Stravová (18) se narodila v Brně, kde také vyrostla. Aktuálně Natálka studuje na Gymnáziu Křenová. Nám se tuto krásnou modelku podařilo krátce vyzpovídat a… POZOR… nemyslíte, že našim “blonďatým” modelkám a reportérkám roste další konkurence? 🙂 

1) Jak dlouho se věnuješ modelingu a jak si se k němu dostala?

Odpověď: Modelingu se věnuji necelých pět let. Vše to začalo, když jsem jela autobusem do Olympie a všimla si letáčku agentury Elite model look, a tak jsem to zkusila. Podařilo se mi postoupit do semifinále mezi posledních 39 dívek, a to i přes to, že moje výška není 175 cm, jak Elite požaduje. Dál už jsem se bohužel nedostala, ale nakoplo mě to a začala jsem se o modeling více zajímat.

2) Jaké jsou tvé úspěchy v modelingu a jaký je tvůj další cíl?

Odpověď: Největší poctou je pro mě asi focení v Miláně s panem fotografem Rossanem B. Maniscalchi. Také několik přehlídek a soutěže krásy, kde jsem získala titul LOOK BELLA Silueta 2013, Miss Junior Sympatie 2014 a můj nejnovější titul je Miss taneční 2016. Můj další cíl je Česká miss je to soutěž, kterou sleduji od malička v televizi, a tak bych si chtěla zkusit být jednou na té druhé straně.


3) Jak se udržuješ krásná a fit?

Odpověď: Sportem a zdravou stravou, bez toho to zkrátka nejde 🙂 Moje míry jsou 88-61-88. Plastickou operaci nemám a nad žádnou momentálně ani nepřemýšlím, to je spíše otázka budoucnosti.

4) Co děláš ve volném čase?

Odpověď: Volného času moc nemám, hodně mě časově vytěžuje škola, ale když už si nějaký ten volný čas najdu a zrovna někde “nemodelkuji”, tak trávím čas se svými přáteli, přítelem a rodinou. Také mám ráda hudbu a bez té si nedokážu představit den. Zpěv a tanec to je moje. Zpívala jsem několik let v brněnském sboru Kampanela. Co se týče tance, mám nejraději latinské rytmy, ale poslední rok mě uchvátil orientální tanec, a to přesněji tanec s křídly bohyně Isis.

5) Tvoje cíle po studiu?

Odpověď:  V životě mě stejně nejvíc naplňuje cestování a tak doufám, že až dostuduji procestuji celý svět 🙂 Modeling je skvělá věc, dala mi do života mnoho zkušeností, nových přátel a nezapomenutelných zážitků. V životě se řídím mottem “Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme.”

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: archiv Natálka Stravová
foto: archiv Natálka Stravová
foto: Arthur Koff
foto: Arthur Koff
foto: Břetislav Podolnik
foto: Břetislav Podolnik
foto: Jana Filasová
foto: Jana Filasová
foto: Karel Juda
foto: Karel Juda
foto: Karel Juda
foto: Karel Juda
foto: Karel Juda
foto: Karel Juda

Profilové foto: Karel Juda

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share