Modelka Monika Vaculíková se stala novou Miss Face 2015. Jak vnímá Monika tuto změnu a postup?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Modelka Monika Vaculíková se stala novou Miss Face 2015. Jak vnímá Monika tuto změnu a postup?

Modelka Barbora Hamplová po vzájemné dohodě s ředitelkou soutěže Miss Face Taťánou Makarenko, předala svoji korunku Monice Vaculíkové. I. vícemiss Face se tak stala Natálie Myslíková a II. vícemiss Face Nikola Bechyňová.

Jak svoji novou pozici vnímá novopečená misska Monika? To se nám podařilo zajistit v rozhovoru 🙂

1) Jsi ráda, že jsi získala titul Miss Face?

Odpověď: Všimla jsem si, že největší radost má hlavně mé okolí 🙂 Já to právě teď až tak nevnímám, měla jsem velkou radost i z umístění a zatím mě povinnosti vítězky teprve čekají.

2) Jak s titulem naložíš?

Odpověď:  Budu se snažit co nejlépe reprezentovat soutěž a titul zužitkovat také pracovně. V ČR na titulech ze soutěží krásy záleží, přináší nejen zkušenosti, ale nové kontakty a větší zájem klientů. Vítězkou soutěže budu už jen pár měsíců, protože nový ročník Miss Face je v plném proudu, ale budu se snažit tento čas maximálně využít.


3) Co tě teď čeká v rámci Miss Face?

Odpověď: Čeká mě toho opravdu hodně, začínat budeme oficiálním focením a návštěvou Neonatologie Motol. Taťána Makarenko, ředitelka soutěže Miss Face, mi nedávno poslala harmonogram nového ročníku a letošní finalistky čeká spousta akcí a příjemných “povinností”. Budou mít nejen skvělé zážitky, ale zároveň velmi dobrou přípravu na české finále… a jsem ráda, že toho můžu být součástí. V rámci soutěže také budu reprezentovat ČR na soutěži Miss Grand International 2016 v Las Vegas.

4) Chystáš se na soutěž? Jak?

Odpověď: Myslím, že na ty nejdůležitější přípravy je ještě čas. Ale už během léta budu postupně vybírat šaty, šperky, národní kostým, plavky a také dárky, kterými budu prezentovat Českou republiku. Mám ale velkou výhodu, že v tom nebudu sama a národní soutěž MF mi s přípravami pomůže. Jedná se o jednu z největších soutěží, nemůžeme nic podcenit. 🙂

5) Co škola? Léto? Máš nějaké plány?

Odpověď: Školu už mám z velké části za sebou. Minulý týden jsem úspěšně dokončila magisterské studium a chtěla bych ve studiu pokračovat. V létě se těším na (zasloužené) volno, dovolenou s přítelem, na čas strávený s rodinou a přáteli, na práci a cestování. Celkově léto miluji, takže už se nemůžu dočkat. A co vy? 🙂

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Foto: Nikola Bílková
Foto: Nikola Bílková
Foto: Nikola Bílková
Foto: Nikola Bílková
Foto: Nikola Bílková
Foto: Nikola Bílková

Profilové foto: Nikola Bílková, www.missface.cz

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share