Modelka Markéta Konopásková společně s Kristianem Szekeresem získali titul soutěže krásy LOOK BELLA 2015

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Modelka Markéta Konopásková společně s Kristianem Szekeresem získali titul soutěže krásy LOOK BELLA 2015

Slavnostní Galavečer LOOK BELLA 2015: slovenské sesterské duo TWiiNS, hudebník VOXEL, úžasní moderátoři Lenka Vacvalová a Ondřej Blaho a spousta dalších!

Letošní již XII. ročník soutěže krásy LOOK BELLA 2015 je za námi! Pořádající agentura Prestige Models se postarala opět o úžasný zážitek, který se lehce nesl v duchu nadcházejících Vánoc. Celý Galavečer byl unikátní v tom, že do něho postoupilo všech 36 semifinalistů, kteří byli vybráni ze 13ti castingů v krajských městech po celé České republice. Z nich během večera porotci vybrali 18 nejlepších, kteří dále bojovali o titul absolutních vítězů LOOK BELLA 2015. Celým večerem nás provedla moderátorská dvojice Lenka Vacvalová a Ondřej Blaho.

Hosté si užili opravdu bohatý program. Vystoupilo slovenské sesterské pěvecké duo TWiiNS, které se také ujalo závěrečné dražby korunky vítězky. Korunka byla vydražena za krásných 50 000 Kč, které poputují na konto světové charitativní organizace UNICEF. Zazpíval i český popový zpěvák a písničkář VOXEL. Bojovníci z Arena Fight club Brno předvedli ukázku thajského boxu. Vystoupila také mistrovská taneční skupina EFEKT DANCE BRNO …

Celý večer se nesl ve znamení ženské krásy a elegance doplněné neméně přitažlivými mužskými protějšky. Dívky oblékly nádherné modely návrhářek Sandry Markové a Miriam Janásové doplněné o překrásné šperky značky Swarovski a Lilien Czech Jewelry. Muži představili obleky značek Uomo Napoletano, Ceremoni či Koutný Prostějov. Svá přitažlivá těla soutěžící předvedli ve spodním prádle značek Werso a Simi Secret. A netradiční zážitek zajistila speciálně vyrobená křídla od Arina Couture. Veškeré modely byly doplněny obuví značky Deichmann.

O vzhled soutěžících se postaraly make-up artistky ze společnosti MATIS PARIS a kadeřnice ze salonu PETRA´S HAIR FASHION.

V porotě zasedla spousta významných osobností, jako například modelka, Česká Miss 2014 a zároveň finalistka Look Bella 2009 Gabriela Franková, Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová, návrhářky Miriam Janásová a Sandra Marková či Jeho Jasnost Petr II. Michael Christian Andreas Vojtíšek kníže von Hahn a hrabě z Levantis. Své nástupce vybírali také loňští vítězové Jan Pippinger a Markéta Martinkovičová. Samozřejmě nemohl chybět ředitel soutěže a pořádající agentury Prestige Models Martin Špaček s jednatelem agentury Ondřejem Špačkem a další porotci z řad partnerů soutěže.

Kdo však v porotě chyběl, byla krásná patronka letošního ročníku LOOK BELLA 2015 Jitka Boho Válková, která se nemohla Galavečera zúčastnit díky příjemným mateřským povinnostem, které ji v tuto chvíli nejvíce zaměstnávají. Přítomné a především soutěžící pozdravila vzdáleně prostřednictvím videa, ve kterém jim popřála krásný a nezapomenutelný večer a především hodně štěstí jak na závěrečném večeru, tak v začátcích jejich kariéry.

Maďarský finalista Kristian a krásná Markéta, to jsou jména vítězů XII. ročníku LOOK BELLA 2015!

Absolutními vítězi LOOK BELLA 2015 se stali finalista původem z Maďarska Kristian Szekeres a osmnáctiletá Markéta Konopásková z Českých Budějovic. Vvítězky a vítězové si odnesli speciálně navržené korunky od Lilien Czech Jewelry a získali hodnotné dary za více než 500 000 Kč. Absolutní vítězka si tak může užívat hodnotné dary za více než 180 000 Kč. Markéta Konopásková si však neodnesla jen titul absolutní vítězky LOOK BELLA 2015, ale získala také titul LOOK BELLA WORLD 2015 prostřednictvím kterého bude reprezentovat agenturu Prestige Models a Českou republiku na některé z mezinárodních soutěží krásy.

Kromě tradičně udělovaných titulů byl letošní ročník výjimečný v tom, že byl udělen nový titul LOOK BELLA INTERNATIONAL 2015. Ve spolupráci s anglickým portálem www.portlal4models.com se vybíralo mezi dívkami z celé Evropy a vítězkou se stala Anete Šaitere z lotyšské Rigy, která přijala pozvání a přiletěla si převzít cenu až k nám do České republiky.    

Doplňující informace a fotografie z průběhu Galavečera naleznete také na facebookových stránkách LOOK BELLA a také na www.look-bella.cz a www.prestigemodels.cz

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku. 

Udělené tituly:

  • LOOK BELLA SILUETA 

Dívky:

Lenka Čepáková, Dolní Bojanovice 

  • LOOK BELLA ELAN

Muži:

David Bláha, České Budějovice

Dívky:

Klára Bolacká, Oldřišov 

  • LOOK BELLA INTERNET

Muži:

Kateřina Huňáčková

Dívky:

Lukáš Roh, Praha

  • LOOK BELLA WORLD 

Dívky:

Markéta Konopásková, České Budějovice 

  • LOOK BELLA INTERNATIONAL 

Dívky:

Anete Šaitere, Lotyšsko 

  • LOOK BELLA 2015 – MUŽI

1. místo KRISTIAN SZEKERES, Maďarsko 

2. místo MATĚJ QUITT, Brušperk 

3. místo DAVID BLÁHA, České Budějovice 

  • LOOK BELLA 2015 – DÍVKY

1. místo MARKÉTA KONOPÁSKOVÁ, České Budějovice 

2. místo LENKA ČEPÁKOVÁ, Dolní Bojanovice 

3. místo KLÁRA BOLACKÁ, Oldřišov

 


Fotogalerie:

LB_2015_v_t_zka_Mark_ta_Konop_skov_
Foto: Ladislav Hájek
LB_2015_v_t_z_Kristian_Szekeres
Foto: Ladislav Hájek
LB_International_2015_Anete_Saitere
Foto: Ladislav Hájek
p_ehl_dka_S.Markov_
Foto: Zbyněk Maděryč
Werso
Foto: Ladislav Hájek
L.Vacvalov__a_S.Markov_
Foto: Zbyněk Maděryč
LB_2015_sout___c_
Foto: Zbyněk Maděryč
porotkyn_-L.Kovandov__G.Frankov__M.Jan_sov_
Foto: Zbyněk Maděryč
TWiiNS
Foto: Ladislav Hájek
VOXEL
Foto: Ladislav Hájek

Profilové foto: Ladislav Hájek

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share