Modelka Lucie Procházková si otevřela Bubble tea bar

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Modelka Lucie Procházková si otevřela Bubble tea bar

Lucie Procházková dobyla svět modelingu svojí krásou, sexy tělem a také svojí chytrostí… všechny tyto přednosti využije i v další kapitole svého života… v podnikání 🙂 A co vlastně Lucie plánuje?

“Za poslední dobu šel modeling malinko stranou, protože jsem od listopadu loňského roku začala pracovat na realizaci svého snu a to bylo odjakživa podnikání. Naprosto mě nadchnul bubble tea. Je to něco úplně nového, zábavného a opravdu chutného, takže sem si tohle pití hned zamilovala.”

Pro ty, kdo ještě neznají nebo nezkoušeli, tak se jedná o drink, jehož základ je zelený nebo černý čaj, který vaříme přímo na provozovně, pije se na ovocný či mléčný způsob a přidává se do něj tzv.topping, což jsou tapiokové perly, praskací kuličky nebo želé. To celé se podává do zatavených kelímků, které se propíchnou širokým brčkem a můžete popíjet a konzumovat 🙂

“Pořád sem na něj chodila, až jednou sem se potkala na kávě s kamarádem, kterého to taky velmi oslovilo, slovo dalo slovo a nyní si dáváme už náš vlastní 🙂 Stálo za tím samozřejmě dost práce, ale v březnu jsme otevřeli bubble tea bar v obchodním centru Campus square v Brně. Moc mě to naplňuje a baví a mám v tomto směru i další plány do budoucna.”

“Trávím tady teď téměř veškerý svůj čas, ale ne nadarmo se říká, že jakmile člověk pracuje na něčem vlastním, dá do toho opravdu všechno. Zpočátku to pro mě bylo hodně náročné, protože sem se za pochodu učila spoustu nových věcí. Od těch provozních a administrativních činností, přes ty managerské, až po samotnou přípravu drinků.”

“Teď už si to malinko sedlo a můžu se zase věnovat i jiným aktivitám. Mimo podnikání stále ještě studuji na Masarykově univerzitě obor trenérství a věnuji se modelingu. Ten šel teď malinko do pozadí, ale na dobré a zajímavé zakázky si najdu čas vždycky 🙂 “

“Nafotila jsem nové fotky s Lukášem Navarou, nechyběla jsem ani na přehlídkách Styl a Kabo a minulý týden sem se vrátila z největšího fitness veletrhu v německém Kolíně. Nesmírně mě baví ta rozmanitost a různorodost všeho, čemu se věnuji. Z bubble tea si odskočím například na atletický ovál (zrovna minulý týden sem měla zápočty z pětiboje), potom na přehlídku a zkrátka každý den je jiný… 🙂 “

IMG_2958
foto: archiv Lucie Procházková
IMG_3613
foto: archiv Lucie Procházková
Lukáš Navara 01
foto: Lukáš Navara
Lukáš Navara 03
foto: Lukáš Navara
Lukáš Navara
foto: Lukáš Navara
Vladimír Zemánek 01
foto: Vladimír Zemánek
Vladimí Zemánek
foto: Vladimír Zemánek

Profilové foto: Lukáš Navara

Redakce Bulvar24.cz

Share