Modelka Lucie Kohoutková studuje ve Finsku a do školy jezdí na kole!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Modelka Lucie Kohoutková studuje ve Finsku a do školy jezdí na kole!

Modelka Lucie Kohoutková (24) je z Vyškova. Vystudovala předškolní a mimoškolní pedagogiku a hned po maturitě začala učit ve školce. Zároveň nastoupila na dálkové studium na Univerzitu Palackého v Olomouci.
!


1) Proč jsi se rozhodla ukončit kariéru učitelky ve školce?

Ve školce jsem učila 4 roky a musím říct, že mě ta práce neskutečně baví a naplňuje. Zároveň ale vnímám i to, že mládí (bohužel 😀 ) není věčné a je potřeba toho využít. Důvodů bylo samozřejmě více, ale to už bych nerada rozebírala. Každopádně vím, že se k téhle práci jednou určitě budu chtít vrátit.

2) Co tě láká na modelingu?

Je to takový můj druhý život. Moje druhá tvář. V normálním životě se nesnažím vypadat jako modelka. Nejradši chodím v teplákách a nenamalovaná. Potom si to i víc užívám, když mi udělají krásný make-up, vlasy. Miluji to.

Co se mi ještě líbí je to, že žádný pracovní den není stejný. Pokaždé je ta práce jiná, s jinými lidmi, v jiném prostředí. A přesně to potřebuji. Nesnáším stereotyp.

3) Jaké máš v modelingu cíle?

Za těch 10 let co fotím, jsem si průběžně plnila jeden cíl za druhým. Momentálně je mým cílem, aby mě modeling uživil co nejdéle to půjde. Proto jsem musela udělat i to velké rozhodnutí a odejít ze školky. Teď jsem pánem svého času a musím říct, že takhle mi to fakt vyhovuje.

4) Ráda cestuješ, prozraď nám, kde jsi naposledy byla a jak se ti tam líbilo?

Naposledy jsem letěla na Kubu. Je to hodně zajímavá země, jakoby se tam zastavil čas. On se tam vlastně možná i zastavil. Každopádně to nebyla žádná válecí dovolená v luxusním resortu. Půjčili jsme si auto a projeli zajímavá místa. Přespávali jsme u místních a poznávali jejich kulturu. Samozřejmě nemohlo chybět ani ochutnávání kubánských rumů a doutníků.

Jinak se mi ale hodně líbilo i to, že tam není běžně dostupná wifi  jako je to u nás. Musíte si koupit kartičku s přihlašovacími údaji, najít „wifi místo“ a pak máte hodinu času, kdy můžete být připojení. Přišlo mi to úplně osvobozující. Normálně máme tendenci pořád kontrolovat telefon, jestli nám někdo napíše. Takhle jsme šli na wifi jednou za den, někdy i za 2 dny a nakonec zjistíš, že ta hodina ti vlastně úplně stačí.

5) Studuješ aktuálně ve Finsku, co a jak se ti tam líbí?

Je tady přesně taková ta krásná zima jako v pohádkách. Kdyby taková byla i u nás, možná bych tu zimu začala mít i ráda. Pokud teda zrovna není -30°C, to už je fakt hardcore.

Do školy jezdíme na kole a je fakt vtipný, jak se tomu každý hrozně diví, tady je to ale úplně běžný i v takových teplotách. Jinak se mi tady celkově líbí, poznávám lidi z celého světa a jako zážitek je to fakt super. Už se ale těším na svou rodinu a přátelé.

6) Co děláš proto, abys byla stále fit a sexy?

Cvičím několikrát týdně a celkově se hodně hýbu. Moje tělo mi neodpustí vůbec nic. Takže když od někoho slyším, že si tu čokoládu přece můžu dát, když vypadám takhle, tak ano, můžu, ale potom si ji musím taky poctivě vyběhat. Naštěstí mě cvičení fakt baví, takže to neberu jako povinnost, ale spíše odreagování a zábavu.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Ariana Beauty
foto: Ariana Beauty
foto: Ariana Beauty
foto: Ariana Beauty
foto: Marek Zugárek
foto: Marek Zugárek
foto: Tomáš Coufal
foto: Tomáš Coufal
foto: Jiří Rašner
foto: Jiří Rašner
foto: Milan Žovín
foto: Milan Žovín
foto: SégraBrácha
foto: SégraBrácha
foto: Vítek fotí - Vít Petras
foto: Vítek fotí – Vít Petras

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share