Modelka Lucie Kohoutková se chystá bojovat o titul České Miss a jak sama říká “půjdu do toho prostě naplno”!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Modelka Lucie Kohoutková se chystá bojovat o titul České Miss a jak sama říká “půjdu do toho prostě naplno”!

Modelka Lucie Kohoutková (21) žije ve Vyškově, studuje vysokou školu v Olomouci (obor učitelství pro 1. st. ZŠ), pracuje jako učitelka ve školce.

Lucie se také věnuje fotomodelingu již od 14let, byla 3. ve fotomodelingové soutěži Czech Beauty a nafotila snímky pro playboy. Momentálně se Lucie přihlásila do České Miss a připravuje se na lednový casting v Olomouci.

1) Proč jsi se rozhodla přihlásit do České Miss?

Odpověď: Sama bych na ten nápad asi nikdy nepřišla. Vnuknul mi ho jeden z mých nejoblíbenějších fotografů Martin Šebesta, který je momentálně i oficiální fotograf České Miss. Ten mi právě volal, ať se přihlásím. Nejdříve jsem si myslela, že si jen dělá srandu. Potom mě ale utvrdil v tom, že to opravdu myslí vážně. To byl ten moment, kdy jsem nad tím začala přemýšlet. Nechala si napsat jídelníček i tréninkový plán a začala na sobě makat. Pořád jsem ale neměla úplně odvahu přihlášku opravdu odeslat. Tenhle krok za mě dotáhl můj přítel, který mě nakonec přihlásil.

2) Co od této soutěže očekáváš?

Odpověď: Určitě mě už samotná účast posune dál, ať už po stránce osobnostní nebo modelingové. Každá příležitost by se měla chytit za pačesy, takže cokoliv se mi naskytne- jdu do toho! To platí i u České Miss. Když už jsem přihlášená, půjdu do toho prostě opravdu naplno. Od České Miss očekávám nové zkušenosti, zážitky, poznám nové lidi. Celkově se na to moc těším už teď.


3) Jak se na ni připravuješ?

Odpověď: Jak už jsem zmínila, nechala jsem si napsat jídelníček i tréninkový plán. To znamená, že skoro všechen svůj volný čas trávím ve fitku. Dokonce jsem byla cvičit i na Štědrý den. Vždycky je co zlepšovat, takže i když jsem se svojí postavou celkem spokojená, pořád myslím, že to může vypadat ještě líp.

S jídlem je to o něco horší. Nikdy jsem se v jídle neomezovala ani nedržela žádné šílené diety. Proto je teď pro mě dost těžké omezit třeba sladké – to totiž fakt miluji. Ale snažím se!

4) Jak jsi prožila Vánoce a co chystáš na Nový rok?

Odpověď: Vánoce prožívám vždy se svojí rodinou a se svými nejbližšími. Nedokážu si to ani jinak představit. Když se řekne slovo Vánoce, představím si nejprve stres se sháněním dárků (většinou vše nechávám na poslední chvíli, vím, jsem v tomhle fakt hrozná), ale potom už jen relax, odpočinek, dny strávené v pohodlí domova.

Na Nový rok neplánuji nic speciálního. Silvestr nijak zvlášť neprožívám. Bouchneme „šampáňo“ a půjdeme se někam bavit 🙂

5) Tvé plány do budoucna?

Odpověď: V plánu mám dostudovat vysokou školu, založit rodinu, mít pěkné bydlení. To jsou moje vyhlídky asi tak na 10 let dopředu.

Co se týče mých plánů do budoucna jako modelky, tak popravdě nic neplánuju. Myslím, že tohle se ani plánovat moc nedá. Prostě po každé příležitosti skočím a vím, že mě posune dál.

Když jsem ve 14 nafotila své první profesionální fotky, nikdy by mě nenapadlo, kam až se v tomhle odvětví dostanu. Získala jsem titul Czech Beauty Star ve fotomodelingové soutěži, fotila pro časopis Playboy, nafotila různé kalendáře a spousty dalšího. Můj úplně prvotní plán byl, mít jen hezké fotky.

Proto si myslím, že bychom si nic plánovat neměli. Ono to přijde samo 🙂

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv Lucie Kohoutková
foto: archiv Lucie Kohoutková
foto: Jiří Dostál
foto: Jiří Dostál
jiri-chloupek
foto: Jiří Chloupek
marek-zugarek
foto: Marek Zugárek
foto: Martin Šebesta
foto: Martin Šebesta
foto: Michal Smetana
foto: Michal Smetana
foto: WartFoto fotograf
foto: WartFoto fotograf


 Profilové foto: Jaroslav Jelínek

www.lucie-kohoutkova.cz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share