Modelka Lia Kees se rozhodla být ještě víc sexy než kdy dřív předtím!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Modelka Lia Kees se rozhodla být ještě víc sexy než kdy dřív předtím!

Modelka Lia Kees si zrovna užívá krásného počasí na Floridě v Miami, kam odletěla se svým přítelem, aby se zde věnovali sportu, a to především golfu a přípravě na další Miss.

Ale není to pobyt jen o zábavě, ale také o práci. Lia zde měla několik reklamních focení. Jedno z nich se už realizovalo, a to pro plavky Soldemar BeachWear!
Již v Čechách se Lia začala připravovat, aby byla v nejlepší formě. Nejen cvičením, ale také zdravím detoxem celého organismu, kdy se rozhodla vyzkoušet Neeru detoxikační kůru. Jedná se ve zkratce o nahrazení pevné stravy po dobu detoxu Neera sirupem.

“První tři dny jsou náročnější. Člověk má neustále hlad, je trochu podrážděn. Od čtvrtého dne dále mi jídlo vůbec nechybělo 🙂 Najednou si uvědomíme, kolik času jídlem a přípravou jídla trávíme. Díky volnému času a nepřemýšlením nad jídlem mi začal mozek pracovat na zcela jiných věcech a dost jsem toho po dobu hladovění vymyslela haha 😀 “… svěřuje se nám modelka.

“Miluji jídlo, proto jsem těchto 7 dnů nepovažovala za nějaký způsob, kterým bych se chtěla řídit do budoucna – kdykoliv budu chtít “ladit formu”. Spíše jsem více poznala sama sebe 🙂 a více se utvrdila v tom, že vše je jen o stavu mysli a 7 dnů bez jídla JDE vydržet. Nikdy jsem si to před tím neuměla představit”… dodává Lia.

A jak tento detox dopadl? Jak nám Lea prozradila, podařilo se ji hezky odvodnit a snížit váhu o 4,5kg. Po detoxu se modelka věnovala cvičení, hlavně cardiu a procházkám. “Nyní už jím normálně Nejím pečivo ani sladké. Alkohol opravdu jen velmi příležitostně a v malých dávkách jednou za 14 dnů / měsíc par skleniček, když je příležitost, ale alkohol chci úplně vyškrtnout během
těchto měsíců na Floridě také.”

Lia doporučuje Neera detox všem, kteří se chtějí ujistit sami v sobě 🙂 a vyčistit si tím mysl i tělo!

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv Lia Kees
foto: archiv Lia Kees
foto: archiv Lia Kees
foto: archiv Lia Kees
foto: archiv Lia Kees
foto: archiv Lia Kees
foto: archiv Lia Kees
foto: archiv Lia Kees
foto: archiv Lia Kees
foto: archiv Lia Kees

Více fotografií najdete na profilu Instagramu táto sexy modelky 🙂

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Friday vibes – Good vibes ! 😜 A zdar všem nepřejícím dámam … je zábavné kolik se jich stále najde :-))))))

Příspěvek sdílený Lia ❤️ (@liakees),

Redakce Bulvar24.cz

Share