Modelka Kristýna Rojíčková se účastnila soutěže krásy Miss Wakacji… jaký titul získala?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Modelka Kristýna Rojíčková se účastnila soutěže krásy Miss Wakacji… jaký titul získala?

Pochází z Ostravy a bude jí 19 let. Měří 172 cm a má míry modelky 82 – 60 – 82. O kom je řeč? O české nadějné modelce Kristýně Rojíčkové, která získala titul Miss Damptour 2015 na soutěži krásy Miss Wakacji v Polsku.

1) Účastnila si se soutěže krásy v Polsku… můžeš nám ji trochu víc přiblížit?

Odpověď: Soutěž se jmenovala Miss Wakacji. V překladu to znamená Miss dovolená. Pořádala ji Angentura Intermiss Henryk Frackowiak. Tato soutěž krásy patří mezi hlavní atrakce polských prázdnin a v srpnu 2015 ji sledovalo přes 3.500 lidí v ustroňském amfiteatru, kde bojovalo 10 dívek z celého světa. Díky letošnímu výročí byl i velice bohatý program, kterého se účastnila např. známá polská zpěvačka a herečka Izabela Trojanowská, zpěvák a hudebník Zbigniew Wodecki, zpěvák Jacek Stachursky a další. Záznam z akce bylo možné sledovat v celostátních polských stanicích: TVS a POLSAT Cafe.

2) Co tě přivedlo k tomu se do této soutěže přihlásit?

Odpověď: Zhruba od 16-ti let jsem se lehce začala zajímat o modeling a zúčastnila jsem se castingu v Ostravě, který pořádala Agentura Stodolni.cz. Dvě holky byly vybrané z tohoto castingu. Jedna jela na soutěž do Turecka a já jsem byla vybrána, abych reprezentovala ČR na soutěži Miss Wakacji 2015 v Polsku.

3) Jak si se na soutěž připravovala?

Odpověď: Nějaké zkušenosti jsem již měla. Ale samotné soutěži předcházelo týdenní soustředění, kde jsme celý týden trénovali choreografii.


4) Jak probíhala samotná soutěž?

Odpověď: Soutěži předcházely rozhovory, a také medailónky, které všechny dívky poskytovaly polské televizi ve svém rodném jazyce. Medailónky běžely celý týden v televizi, aby si diváci udělali o všech dívkách patřičný obrázek. Každý den po náročné choreografii byl pro dívky připraven zajímavý program např. bobová dráha, lanovka, planetárium, 7D kino, a proběhla také exkurze v Dole Wieliczka a spoustu dalších zajímavých akcí.

5) Jak jsi se umístila a co ti soutěž dalšího přinesla?

Odpověď: Získala jsem titul Miss Damptour 2015 a díky této soutěži jsem se zviditelnila a dostala jsem nabídky od fotografů. Získala jsem také spoustu zkušeností a poznala spoustu zajímavých lidí, s některými se stýkám dodnes. Taky jsem dostala díky této soutěži nabídku, abych v letošním roce reprezentovala ČR v Německu.

6) Co děláš… modeling, práce, studium…???

Odpověď: Studuji 4. rokem gymnázium v Ostravě-Hrabůvce a v současné době se připravuji na maturitní zkoušku. Zároveň si plánuji podat přihlášku na VŠ.

7) Jak se udržuješ a fit?

Odpověď: Mám spousta koníčků, mezi které patří například plavání, lyžování, jízda na kole a taky mám ráda lední bruslení. Snažím se cvičit a jíst zdravě.

8) Tvé plány pro tento rok?

Odpověď: Plán mám jasný – uspět u maturitní zkoušky a dostat se na vysokou školu, kde po studiu najdu uplatnění. Taky se budu snažit vypracovat se co nejlépe v modelingu. 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku.

Fotogalerie:

Miss Wakacji
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Miss Wakacji
foto: Pop Jiří
foto: Pop Jiří
foto: Jan Trela
foto: Jan Trela

Profilové foto: Jiří Pop

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share