Modelka Klára Hofírková byla nominována Jozefem Oklamčákem na Miss Global Beauty Queen 2016

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Modelka Klára Hofírková byla nominována Jozefem Oklamčákem na Miss Global Beauty Queen 2016

Klára Hofírková (20), modelka z Hradce Králové, finalistka Tváře Roku 2016 a semifinalistka Miss Czech Prestige byla vybrána, aby reprezentovala českou krásu na prestižní světové soutěži krásy Miss Global Beauty Queen 2016.

Hlasovat pro naši modelku, krásnou Klárku můžete na Facebooku… podpořte naše žhavé želízko a dejte Klárce hlas 🙂

1. Jak si se dostala k tomu mít možnost reprezentovat Českou republiku na Miss Global Beauty Queen 2016 a co tě k tomu vedlo?

Odpověď: Byla to veliká náhoda. Na Facebooku jsem viděla sdílený článek od zakladatele a organizátora Slovenské Miss pana Jozefa Oklamčáka, a tak jsem se na něj podívala. Když jsem článek pročítala, všimla jsem si nabídky, že hledá reprezentantku ČR na Miss do Korey.

Řekla jsem si, že bych se mohla zkusit přihlásit. Přihlásila jsem se a přišlo mi potvrzení, že má přihláška byla přijata. Tak jsem čekala do 22.8., kdy byla uzávěrka přihlášek a hned večer mi Jozef psal. Byla jsem velmi překvapená, nečekala jsem to. Nakonec si na základě mých předpokladů pan Oklamčák vybral mě, jako nejvhodnější reprezentantku naší země. Právě on mě deleguje, jako reprezentantku České republiky na Miss Global Beauty Queen 2016 do Soulu. Jsem velice šťastná a udělám vše, co bude v mých silách.

2. Co od této soutěže očekáváš?

Odpověď: Očekávám od toho to, že zažiji mnoho dobrodružství, poznám krásné ženy zastupující jednotlivé země, poznám sponzory, vzdálenou Koreu a především nasbírám mnoho zkušeností ze světa, naučím se jazyky navíc, a také to, že se mi otevřou další možnosti. 


3. Jak se budeš na soutěž připravovat?

Odpověď: Určitě musím zařídit mnoha věcí, jako jsou šaty na galavečer a na jiné příležitosti, národní kostým a mnoho dalších záležitostí. Také ještě zapracuji trochu na postavě. Musím si připravit projev a svou volnou disciplínu. Zkrátka vše, co je třeba a co je nezbytné pro reprezentaci na světové soutěži krásy. O mé vlasy se budou během mých příprav, jako vždy starat moji úžasní kadeřníci ze Salonu Belle Santé. Něco nového se určitě ještě dozvíte.

4. Jak se na soutěž Miss Global Beauty Queen 2016 těšíš?

Odpověď: Moc se těším. Je to nová příležitost a zkušenost. A hlavně budu moct dokázat, že je naše země plná krásných žen a jak je krásná sama o sobě.

Chtěla bych moc poděkovat osobě, která mi tuto příležitost umožnila. V ženské kráse se velmi vyzná a je to velký odborník. Velké díky patří zakladateli a organizátorovi Slovenské Miss a agentuře Oklamčák Production s.r.o, samotnému Jozefovi Oklamčákovi! Velice si toho vážím a jsem šťastná za to, že zrovna já mohu naši krásnou zemi reprezentovat na takovéto prestižní světové soutěži Miss Global Beauty Queen 2016. 🙂

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku




Fotogalerie:

foto: archiv Klára Hofírková
foto: archiv Klára Hofírková
foto: Jozef Oklamčák
foto: Jozef Oklamčák
foto: Václav Tměj
foto: Václav Tměj


 


foto: Václav Tměj
foto: Václav Tměj
foto: archiv Klára Hofírková
foto: archiv Klára Hofírková
Miss Global Beauty Queen 2016
Miss Global Beauty Queen 2016

 


 


Profilové foto: Václav Tměj

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share