Modelka Kateřina Syrková fotila pro luxusní módní značku WLINIE. Prozradila své plány na příští rok.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Modelka Kateřina Syrková fotila pro luxusní módní značku WLINIE. Prozradila své plány na příští rok.

Mladičká modelka Kateřina Syrková (21) pochází z malé vesničky na Moravě a studuje prvním rokem Lékařskou fakultu v Ostravě.

Kateřina nám prozradila, jak se vlastně k modelingu dostala… “K focení jsem se poprvé dostala v roce 2012 s mým kamarádem a fotografem Tomem Karafiátem, který mě vzal na fotografický workshop na Hvaru v Chorvatsku, kde jsem se rozhodla modelingu dále věnovat. Už skoro 4 roky mne baví pózovat před fotoaparátem a za tu dobu jsem měla možnost spolupracovat s fotografy jako je Silvestr Szabó, Libor Pawlas a Martin Krištof na focení pro Svatební salón MaAnBa, dále třeba s Michalem Krusberským a vizážistkou Katkou Jurokovou v hotelu Park Inn v Ostravě. Téměř rok už spolupracuji s luxusní módní značkou WLINIE, pro kterou fotím aktuální kolekce na jejich webové stránky a do katalogu.” 

A co Kateřina dělá, když zrovna nefotí nebo se neučí na zkoušky?…“Kromě modelingu se věnuji tanci. Už 3. rokem dojíždím do Ostravy do studia Beat Up, kde trénujeme street dance choreografie, se kterými se dostáváme na přední příčky v celorepublikových soutěžích. Avšak street dance není jediný styl tance, který dělám. Dál se totiž věnuji výuce společenského tance v Taneční škole Syrkovi. Mám za sebou natáčení různých videoklipů např. pro Vysokou školu Báňskou, videoklip k songu Jen v sám sebe věřit – Dj Lowa a další.”

Zdroj: Youtube, djlowa

“Moc volného času nemám, protože všechen ho strávím buď školou nebo tancem. Když se najde volná chvíle, snažím se ji využít s rodinou či spáchat nějaké to focení.”… dodává modelka.

Je čas svátků a Vánoc, jaké jsi ty měla Vánoce?… “O Vánocích jsem trávila dost času s rodinou a ani focení jsem nevynechala mezi svátky. Do Nového roku mám plno plánů na focení, ale prozrazovat je nebudu – nechte se překvapit. V lednu chci začít s výukou tance pro malé děti, ale největším mým snem na rok 2016 je cesta do USA a spojení příjemného s užitečným.”


A jak si Kateřina udržuje míry modelky 91-62-86?… “Jsem člověk, který v životě pořád někde spěchá a 24 hodin za den mi prostě nestačí, takže s tím je spojená i moje strava. Nepravidelná strava moc postavě nepřispívá, za to pohyb je můj skvělý kamarád, bez kterého si nedovedu představit život, ani to jak bych bez něho vypadala 😀 S výškou 174 cm a tělesnými míry jsem zatím spokojená, takže nemíním se nijak omezovat v jídle nebo navštěvovat 3x týdně fitness centrum. S tím souvisí i plastické zkrášlování těla, které v těchto letech vážně nevyhledávám. Zatím žádnou plastiku neplánuji, ale nikdy neříkám nikdy.”

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku.

Fotogalerie:

foto:  Backstage - WLinie
foto: Backstage – WLinie
foto: PATRIK SIKEL - WLINIE
foto: PATRIK SIKEL – WLINIE
foto: PATRIK SIKEL - WLINIE
foto: PATRIK SIKEL – WLINIE
foto: TOM KARAFIÁT
foto: TOM KARAFIÁT
foto: MAREK KOLÁČEK
foto: MAREK KOLÁČEK
foto: LUKÁŠ HEROT
foto: LUKÁŠ HEROT
foto:  LIBOR PAWLAS
foto: LIBOR PAWLAS
foto:  LIBOR PAWLAS
foto: LIBOR PAWLAS
foto:  LIBOR PAWLAS
foto: LIBOR PAWLAS

Profilové foto: SILVESTR SZABÓ

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

 

Share