Modelka Ivana Sottnerová na TriActive , zpevnění těla před letem

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Modelka Ivana Sottnerová na TriActive , zpevnění těla před letem

Stárnutí bohužel nelze zastavit. O tom ví své i modelka Ivana Sottnerová. Vrásky, povadlá a unavená kůže, stárnoucí vzhled – to všechno jsou noční můry mnoha žen. Žádná z nich se nechce podívat do zrcadla a sledovat, že vypadá čím dál starší, že její pevné tělo ochabuje a ztrácí kontury.  Jde o přirozený proces, který však může být redukován. K tomu nám pomáhá metoda zvaná radiofrekvenční lifting TriActive, která je určena na ošetření obličeje, ale i celého těla. 

Ošetření TriActive funguje na principu neinvazivního tvarování těla. Zaměřuje se na nedokonalosti, které vznikají vlivem poruch mikrocirkulace. Metoda působí hluboko pod kůží a podílí se na zlepšování vyživování pokožky. K provádění metody se používá laserový přístroj TriActive+, který efektivně kombinuje šest různých nástavců v jedné platformě.

Jak metoda funguje?

Platforma TriActive+ využívá laser, ultrazvuk a radiofrekvenční vlny. S jejich pomocí dokáže bojovat proti celulitidě, zvládne likvidovat lokální tukové polštářky a ochablost pokožky. Vzniklé vlny produkované jednotlivými nástavci vyvolají vibrace – jedná se o hlubokou mechanickou masáž, která stimuluje cévní cirkulaci a odtok tekutin speciálním posilováním tkáně. Radiofrekvenční lifting TriActive na obličej i tělo působí efektivně a účinně.

Jaké jsou výhody ošetření?

Radiofrekvenční lifting TriActive umožňuje viditelné omlazení, zlepšení pružnosti kůže a vyhlazení. Při použití na obličej redukuje vrásky, podporuje vypnutí kůže a zároveň ji projasní. Chcete-li se o proceduře dozvědět více, neváhejte se zeptat odborníků kliniky Altos, kteří vám rádi vysvětlí její průběh i další výhody.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: TriActive
foto: TriActive
foto: TriActive
foto: TriActive

Redakce Bulvar24.cz

Share