Modelka Denisa Svobodová: “Snažím se být vděčná za to co mám a za to co můžu mít. Užívám každého dne”

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Modelka Denisa Svobodová: “Snažím se být vděčná za to co mám a za to co můžu mít. Užívám každého dne”

foto: archiv Denisa Svobodová

Představujeme vám českou krásku v prestižní soutěži krásy Fotomodelka Európy, modelku Denisu Svobodovou.

 1. Co tě přimělo k tomu se přihlásit do Fotomodelky Európy?

Když jsem viděla titulek na casting od účastnice z minulého roku, řekla jsem si, proč to nezkusit. V tu dobu se mi v hlavě zrovna motala myšlenka, že bych chtěla nějakou novou zkušenost. Přesvědčilo mě, že casting se nekonal v obchodním centru, jak je zvykem, ale formou příjemného rozhovoru u kávy.

 1. Jaké převládaly pocity, když si posílala přihlášku?

Přiznám se, že smíšené… Jako žena se mám ráda a přijímám se takovou jaká jsem, ale uznávám, že míry modelky úplně nemám. Ráda si užívám výborné jídlo a kompenzuji to sportem. Proto, mě přimělo jít do této soutěže, právě proto, že nemají požadavky na míry, věk ani výšku. Každá žena je svým způsobem krásná a originální a o to víc jsem byla překvapená, když mě přijali jako účastnici. Moc si toho vážím.

 1. Máš nějaký vzor?

Vyloženě vzor nemám, ale musím uznat, že všechny modelky z nejlepších agentur světa např. z Nextmodels, Fordmodels, jsou všechny moc krásné. Radost se na tyto slečny dívat.

Jinak si myslím, že každý by měl jít vzorem sám sobě, následovat své sny, být motivovaný, mít cíle a věnovat se svému životu a žít ho tak, aby byl šťastný.

 1. Jaké focení se ti nejvíce líbilo?

Jednoznačně focení v Karlových Varech pro hotel Prezident. Tento prodloužený víkend mi dal neskutečně moc. Fotili jsme do únavy od ráda do večera, ale nabyla jsem zkušenosti, které mi nikdo nevezme. Krásný hotel, výborné jídlo, výborný kolektiv. Moc jsem si to užila.

 1. Ještě se vrátíme k tomu, že nemáš míry modelky, vysvětlíš nám to prosím?

Jsem postavou naprosto normální slečna, nemám úzký pas, úzké ruce. Občas na castingu jsem nebyla vybrána právě proto, že jsem nebyla dost hubená. V tu chvíli se musím mít opravdu ráda a stát si za tím, že jsem krásná taková, jaká jsem, jinak bych si už nevěřila. Doufám, že i k nám dorazí konečně trend, kdy budou upřednostněny i slečny co nemají ideální míry do fotomodelingu.

 1. Užíváš si spíš focení nebo módní přehlídku?

Ono to možná nevypadá, protože když se cítím dobře ve společnosti, tak jsem ráda extrovert, ale jinak jsem raději schovaná v klidu v ateliéru na focení než na módních přehlídkách. Ten ruch v zákulisí někoho může nabíjet, ale mě to naopak trošku vysiluje.  I když předvádět modely a být středem pozornosti, je občas velice příjemné…

 1. Co tě na focení nejvíce baví a co říkáš na letošní účastnice?

Pokaždé je to něco jiného a nového. Nemám ráda rutinu, pořád chci objevovat a zažívat. Co se týče děvčat, tak za mě naprostá spokojenost, všechny jsou krásné a hlavně opravdu každá z nás je jiná a originální. A díky tomu ve Fotomodelce Európy jsme, což je naprostá pecka. Vůbec děvčata neberu jako oponentky, už jen kvůli tomu, že jsem náhradnice, takže to beru celou dobu jako zábavu a ba naopak si myslím, že i po skončení soutěže se rádi uvidíme😊

 1. Nemáš někdy pocit, že být fotomodelkou je náročné?

Ano, je to občas náročné, ale mě to baví, a to je důležité.

 1. Jaké je tvoje povolání a jak to zvládáš skloubit dohromady?

Dohromady to skloubit určitě jde a docela se mi to i daří. V osobním životě pracuji jako osobní asistentka a do toho pracuji na své vlastní firmě a na mém eshopu mercilashes, takže se nenudím.

 1. Chtěla by ses i nadále věnovat fotomodelingu?

Fotit bych si přála i po skončení soutěže. Opravdu mě to moc baví a cítím, že jsem se zase o kus posunula, takže ano, i nadále bych v tom chtěla pokračovat.

 1. Jako každá malá holčička, také jsi se ráda fotila?

No jéjej, když jsem na fotku neměla gumičky, sponečky, prstýnky, korálky, maminka mi musela pořád lakovat nehty a malovat rty rtěnkou tak se fotit nesmělo😊 taky jsem tancovala u televize na Michaela Jacksona. Takže už to mám v sobě zřejmě odmalinka.

 1. Co ráda děláš ve volném čase?

Snažím se vyhledávat klidná místa, kde nabíjím energii, túra do hor nebo do přírody je pro mě naprosto ideální. Dále mám ráda jógu, fitness a jízdu na kole a často poslouchám audioknihy o osobním rozvoji.

 1. Jaké máš životní motto?

Motto nemám. Snažím se být vděčná za to co mám a za to co můžu mít. Užívám každého dne😊

Hlasujte pro Denisu pomocí SMS v tvaru N3 na číslo 9001130 z českých mobilních operátorů nebo na číslo 6668 ze slovenských mobilů. Cena jedné SMS je 1,20eur s DPH. Hlasovat je možné až do finále, které bude v říjnu. Více informací na http://www.fotomodelkaeuropy.sk/hlasovanie/

Fotogalerie:

foto: Jan Čejka
foto: Jan Čejka
foto: Jan Bechňak
foto: Jan Bechňak
foto: archiv Denisa Svobodová
foto: archiv Denisa Svobodová
foto: Michal Botek
foto: Michal Botek
foto: archiv Denisa Svobodová
foto: archiv Denisa Svobodová
foto: archiv Denisa Svobodová
foto: archiv Denisa Svobodová
foto: Aneta Juříková
foto: Aneta Juříková
foto: Michal Botek
foto: Michal Botek

Redakce Bulvar24.cz

Share