Modelka Aneta Frodlová prozradila, co ji přivedlo k modelingu

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Modelka Aneta Frodlová prozradila, co ji přivedlo k modelingu

Krásná modelka Aneta Frodlová (18) pochází z malého městečka Bohumín, které se nachází blízko Ostravy. Avšak díky svému zájmu o modeling je Aneta velice často také v Praze.

Aneta se věnuje modelingu již od svých 14 let, kdy se v 15 letech přihlásila do soutěže krásy “Dívka roku”, v které se dostala až do celostátního finále. “Po této soutěži přišel první větší úspěch, když si mě vybrala TV Nova pro natočení TV spotu pro rok 2012” … prozradila nám Aneta.

“V roce 2013 jsem nafotila celorepublikovou letní kampaň pro obchodní dům Avion. V roce 2014 jsem se stala tváří kolekce plavek značky Fantasy Italia, nafotila jsem editorial pro časopis Menhouse, začala jsem spolupracovat s firmou Make-up Institute Prague, nafotila jsem spoustu foto-testů například s Jiřím Šubrtem, Evou Neužilovou, Nikol Šrajerovou. Od roku 2015 spolupracuji s agenturou Ely Model Management”… dodala Aneta.

image3
foto: Kateřina Budinská

Kromě modelingu tancuje Aneta latinsko-americké tance. “Ve formě se udržuji hlavně cvičením, protože moje oblíbené jídlo jsou slovenské halušky 😀 , ale samozřejmě dodržuji jídelníček. Snažím se omezit sladká a tučná jídla. Chodím třikrát týdně do posilovny a cvičím hot jógu, aspoň jednou týdně”.

Co Anet říká na české muže a muže obecně?“Na mužích mě zaujme hlavně charisma, ale samozřejmě mě musí také přitahovat a ideálně by měl být vyšší než já, což je při mých 178 cm někdy problém” :-).

A jaké má Aneta plány na léto?“O prázdninách se chystám s kamarády k moři a doufám, že si aspoň trochu odpočinu, jelikož příští rok mě čeká maturita a zkoušky na vysokou školu, ráda bych se dostala na Univerzitu Karlovu na práva.”

Kateřina Budinská
Kateřina Budinská
image4
foto: Nikol Šrajerová
image5
foto: Lucie Kryštofová
image6
foto: Nikol Šrajerová
image7
foto: Jiří Šubrt
image8
foto: Jiří Šubrt

Profilové foto: Veronika Čechmánková

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share