Modelka Andrea Heřmanová odhalila své sexy tělo u vody!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Modelka Andrea Heřmanová odhalila své sexy tělo u vody!

Modelka Andrea Heřmanová (23) se narodila v Českých Budějovicích a aktuálně žije v Praze, již přes 6 let, kde se mimo jiné věnuje i fotomodelingu.


1) Jak si se dostala k fotomodelingu a co kromě modelingu děláš?

Odpověď:  K fotomodelingu jsem se dostala pomocí sousedu, kteří mě “hecovali,,  abych šla fotit, že na to mám postavu, výraz apod 🙂 Kromě toho, že fotím, tak ráda zajdu s přáteli něco podniknout ( resp pokecat 🙂 Jinak si ráda zajdu zaplavat, zajezdit na kole nebo na bruslích. Sem tam si zajdu zahrát badminton a mini golf 🙂  , ale i přes to vše mě nejvíce baví focení 🙂

2) Tvé úspěchy v modelingu? A čeho bys chtěla v modelingu dosáhnout?

Odpověď: Bohužel ještě tak velké nejsou, jelikož můj bývalý partner si nepřál, abych fotila a vůbec se tomuhle věnovala 🙁 Můj sen ve fotomodelingu je fotit do časopisů nebo  něco podobného.  Je to sen, co bych si ráda chtěla splnit 🙂

3) Nafotila jsi zajímavé letní foto u vody. Jak focení probíhalo a proč takové téma?

Odpověď:  Mé nové letní fotky u vody vznikly tak, že se mi po dlouhé době ozval fotograf, zda nechci něco nafotit  zajímavého 🙂 tak sem bez váhání na to kývla a řekla si, proč ne, co mi teď v tom brání, že? A proč takové téma? Protože je to pro mě zajímavější fotit u vody nahá a mít adrenalin, než fotit v atelieru zavřená a tam si leda napustit vanu 😀 Momentálně je mým fotografem Ondřej Koňas, s kterým toto focení probíhalo.

4) Co plánuješ na léto, jedeš někam na dovolenou? 

Odpověď:  Co plánuji na léto? Momentálně jedu do Švýcarska, kde si užiju plachtění na krásném jezeře 🙂   Pak jsem měla na léto plány s mým bývalým přítelem, ale jelikož to mezi námi nevyšlo, tak sama nevím, co teď naplánuji 🙂 ale ráda bych se podívala do Itálie. 

5) Jaké téma nejraději fotíš a proč?

Odpověď:  Nejraději mám aktové fotografie nebo fashion 🙂 něco zajímavého a originálního 🙂 A co nemám ráda? Lidi co lžou,  flegmatické lidi, pokrytce.

6) Tvé plány do budoucna?

Jinak jsem skoro 2 měsíce bez přítele,  takže čekám opět na prince na bílém koni, co mi rozzáří na tváři úsměv a zahřeje mě láskou 🙂 A bude chtít založit časem rodinu 🙂 Do té doby si budu užívat života tak jako doteď jsem si neužívala 🙂

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Ondřej Koňas
foto: Ondřej Koňas
foto: Ondřej Koňas
foto: Ondřej Koňas
foto: Ondřej Koňas
foto: Ondřej Koňas


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share