Modelka a volejbalistka Barbora Cidlíková se účastnila závodu nejluxusnějších aut Gumball 3000!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Modelka a volejbalistka Barbora Cidlíková se účastnila závodu nejluxusnějších aut Gumball 3000!

Barbora Cidlíková (26), pochází z malého, velkého města Frýdek-Místek a před rokem dostudovala Masarykovu univerzitu v Brně.

Barbora zde dokončila obor pro mnohé neznámý (edukace pro bezpečnostní složky), ale nijak jednoduchý. “Věnovala jsem se při studiu mnoha sportům, jako celý svůj život, ale díky tomuto oboru jsem musela začít s bojovým uměním. Do té doby se mé sportovní zájmy ubíraly hlavně k volejbalu, ať už šestkovému či plážovému. Volejbal je jednou z mých nejoblíbenějších aktivit, která se na určitý čas stala i mým povoláním. Po dobu 4 let jsem hrála nejvyšší českou soutěž, bylo tomu tak do doby, než přišlo nevítané zranění, po kterém jsem přehodnotila své zájmy. Nikdy jsem ovšem úplně volejbal neopustila”… prozrazuje své sportovní aktivity.

V tomto období a po dokončení bakalářského studia na VŠB-TU v Ostravě se Barbora poprvé zkusila zúčastnit soutěže krásy (Miss Grid v Brně). “Šla jsem do této soutěže asi hlavně proto, že mám ráda osobní výzvy, a tou pro mě tato soutěž rozhodně byla. Díky této soutěži jsem se zúčastnila závodu Velké ceny Brna, jako Grid a Umbrella girl. Byl to pro mne nový svět propojený s tím starým sportovním. Rychlé motorky, krásné ženy, spousta pozornosti, zábavy a mnoho nových lidí, které může člověk poznat. Po této soutěži jsem se připojila ke skupině promo girls a modelek u nás v kraji. Začala jsem se objevovat na různých přehlídkách a  promo akcích. Toto období trvalo zhruba rok, ale po zahájení studia v Brně jsem se vrátila k mé životní droze, volejbalu, jenže plážovému”… dodává Barbora, jak se dostala k modelingu.


Následně začala trénovat pod zkušeným Přemyslem Kubalou v nově složeném týmu jako sparing partnerka této nově složené dvojice. “Mým největším beach volejbalovým zážitkem se stala cesta do Sao Paula na Grandslam v Brazílii, což je jeden z nejprestižnějších turnajů. Tomuto sportu se věnuji již čtvrtou sezónu a je to úžasný sport, který vás dobíjí neskutečnou energií, přece jen jste na sluníčku mezi super lidmi. 🙂 A jediné, na co musíte dávat pozor, je to, abyste se přitom moc nespálili”… s úsměvem komentuje své beach volejbalové aktivity Barbora.

Po dokončení studia na univerzitě si Barbora začala plnit své životní “resty” vůči své osobě… “Vždy jsem chtěla vycestovat do nějaké zajímavé země a zkusit si život jinde, proto jsem odjela na tři měsíce na nádherný a prosluněný ostrov Malta. Po mém návratu do rodiště jsem začala hledat práci a začala znovu hrát extraligu volejbalu”.

Po ukončení sezóny před pár měsíci Barbora odjela hledat práci do Prahy, kde má mnoho přátel a mnoho příležitostí trénovat volejbal. “Po odstěhování do Prahy jsem se zúčastnila castingu k výběru promo týmu pro fashion značku Angelsvampires, která mě nejprve zaujala možností spojení práce a cestování. Byla jsem vybrána do užšího týmu žen, které by se měly zúčastnit nových promo akcích spojených s touto značkou. Po první zkušenosti v jednom promo dni před pár dny můžu říci, že to bylo skvělé. Skupina lidí, která je součástí tohoto týmu, je přesně má krevní skupina a způsob prezentace je přesně takový, který se mi líbí. Každý je součástí týmu, může být kreativní a zapojit se do nových nápadů. Díky zapojení této značky v závodu nejluxusnějších aut (Gumball 3000)  jsem se zúčastnila i já promo dne v Brně, právě s tímto úžasným Lamborghini.”

“Má další cesta bude znovu do Brna, kde proběhne seznamovací akce pro vybrané ženy castingu k dalším zahraničním cestám s Angelsvampires. V dalších týdnech mne čeká cesta do Salzburgu k pohovoru a zkušebnímu tréninku do 1. Bundesligy rakouského volejbalu. Proč? Protože nejen výsledek vašeho jednání je buď úspěch nebo neúspěch, ale hlavně to, že jdete, a vše, co vás zajímá, si zkusíte. Nenechte si utéct příležitost plnit si vaše sny!”

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv Barbora Cidlíková
foto: archiv Barbora Cidlíková
foto: archiv Barbora Cidlíková
foto: archiv Barbora Cidlíková
foto: archiv Barbora Cidlíková
foto: archiv Barbora Cidlíková
foto: Ladislav Káňa
foto: Ladislav Káňa
foto: archiv Barbora Cidlíková
foto: archiv Barbora Cidlíková


 Profilové foto: Ladislav Káňa

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share