Modelka a Top Model of the Year 2016 Tereza Hudáková promluvila o kariéře modelky a své budoucnosti!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Modelka a Top Model of the Year 2016 Tereza Hudáková promluvila o kariéře modelky a své budoucnosti!

 

Modelka a Top Model of the Year 2016 Tereza Hudáková dokončila další školu. Málokdo to ví, ale poslední rok svého života se pustila do něčeho úplně jiného. Cestovní ruch šel stranou a Tereza začala studovat kosmetickou školu / make-up. “Byl to vždy můj velký sen a po dosažení titulu už mi v tom nikdo nebránil, takže volba byla jasná.”


1) Co zajímavého jsi naposledy fotila a co tě nejvíc nabilo a proč?

Odpověď: Moje poslední focení patřilo k těm nejzajímavějším v celé mé kariéře. Jednalo se o fine art portrét, který bude součástí výstavy, vtip je v tom, že od začátku až dokonce focení jsem byla celá potřená porcelánovou hmotou, takže už vím, jaké to je být živou sochou 😀 V poslední době mě nejvíc nabilo focení na Moravě, mám tam oblíbenou fotografku i vizážistku, a ta atmosféra během focení se prostě nedá popsat, tu musíte zažít, o samotných fotkách ani nemluvím. Tentokrát se fotilo ve stylu steampunk a myslím, že se nám to strašně povedlo.

2) Co chystáš na léto, bude mít nějaké přehlídky nebo focení?

Odpověď: Dá se říct, že červenec mám skrz focení už úplně plný a srpen si zatím nechávám pro sebe. Čekají mě totiž poslední prázdniny, takže si je hodlám pořádně užít.

3) Chystáš se někam na dovolenou? 

Odpověď: Jednu dovolenou už mám za sebou, byla jsem v severovýchodní Africe a nemůžu si stěžovat, Afrika je prostě sázka na jistotu. Na druhou dovolenou se teprve chystám. Jak se říká „všechny cesty vedou do Říma“, a i přestože hodně cestuji, jsem ještě neměla tu čest se do Říma podívat, takže plán je jasný.

4) Jak vidíš svoji kariéru modelky… uvažuješ o jiné kariéře?

Odpověď: Na tuhle otázku teď bohužel neznám odpověď, koncem léta končí i můj studentský život a já se rozhoduji jaké povolání si vlastně zvolit… Modeling to ale určitě nebude, jsem zvyklá si práci v oblasti modelingu vybírat, dělám si jen to, co chci. Bohužel nebo snad bohu díky, modeling pro mě nikdy nebyl něco, čím bych se chtěla živit, je to tanec na hodně tenkém ledu, setkáte se tady s rivalitou na každém kroku. Já jako dítě štěstěny, které si z pěti soutěží krásy odneslo pět korunek, z toho čtyři za první místo a tu pátou za druhé místo, bych o tom mohla napsat knihu 😀 Modeling je pro mě jen koníček a moje další kariéra je zatím ve hvězdách, uvidíme co se naskytne.

5) Točila jsi i promo video? Jaké a jak točení probíhalo?

Odpověď: Točila jsem promo video pro jednu velkou seznamku, víc informací bohužel neprozradím, protože je to zatím tajné… jak se říká „kdo si počká, ten se dočká“.

Přiznám se, že jsem tvrdohlavá holka, co nechápe dnešní dobu. Hodně dlouho jsem se snažila přijít na to, proč  lidé tráví půl dne tím, aby si udělali fotku, kterou potom zveřejní na sociálních sítích, a dalšího půl dne čekají na zpětné reakce.Nechápu, co za historky budou jednou tito lidé povídat svým dětem.  Já jsem v hlouby duše prostě špatně obutý dobrodruh, který potřebuje pořád něco dělat, a nepotřebuji to ukazovat svému okolí.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Robert Chrenka
foto: Robert Chrenka
foto: Patrik Pšeja
foto: Patrik Pšeja
foto: Tereza Linhartová
foto: Tereza Linhartová
foto: Barbora Bergerová, vizáž: Eva Vyskočilová
foto: Barbora Bergerová, vizáž: Eva Vyskočilová
foto: archiv Tereza Hudáková
foto: archiv Tereza Hudáková
foto: archiv Tereza Hudáková - Fashion Week
foto: archiv Tereza Hudáková – Fashion Week


 


Profilové foto: Patrik Pšeja

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share