Modelka a nejmladší finalistka Miss Czech Republic 2018 Kateřina Zálišová má raději tenisky nebo podpatky?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Modelka a nejmladší finalistka Miss Czech Republic 2018 Kateřina Zálišová má raději tenisky nebo podpatky?

Kateřina Zálišová je nejmladší finalistkou Miss Czech Republic 2018. Teprve 17 letá, 175 cm vysoká modelka žijící v Poniklé se narodila se ve znamení Ryb, studuje na střední uměleckořemeslná a oděvní škola a o titul Miss Czech Republic 2018 bojuje s číslem 3.


Položili jsme jí stejné otázky jako ostatním finalistkám.

Kateřina se charakterizuje takto: „Myslím si, že jsem empatická, spravedlivá a cílevědomá slečna. Miluji přírodu a umění.” 

Která barva je tvá oblíbená? „Mrkněte, co studuji. Miluji barvy, učím se vnímat neustále nové a nezůstávat u jedné oblíbené. Avšak pokud chcete nějakou konkrétní, tak dlouhodobě si užívám nejvíce zelenou až tyrkysovou.”

Tvé oblíbené jídlo?Co bych vám řekla o jídle? Baví mě jíst, baví mě ochutnávat. Avšak po tom co si užiji jakékoliv exotické chutě, vždy nakonec s radostí skončím u klasické, poctivé české kuchyně.” 

Ideální místo na dovolenou? „Z každého místa jsem si odvezla obdiv k tomu jaké různé země jsou, ale mé milované vzpomínky jsou na Egypt, který jsem si kdysi nádherně užila s moji maminkou.” 

Který je tvůj nejoblíbenější sport? Co se týče sportu, jako mladší jsem se věnovala mažoretkám, aerobiku, jízdě na koních a volejbalu, který se stal mým nejoblíbenějším a to trvá dodnes.” 

Oblíbená písnička? 80-90s, jazz, moderna, rap. Nemůžu si vybrat! Je tolik skvělých písní, avšak dobře. Co například …. Queen- Mama? 

Plavky jednodílné nebo dvoudílné? Plavky? Myslím, že na plavkách jsou zajímavější detaily, než množství kousků, z kterých se skládají…” 

Máš raději oblečení sportovní nebo elegantní? Jako budoucí fashion designer nemůžu odpovědět jen tak. Stále objevuji nové a nové styly a nechci se zatím uzavírat do jednoho. Tenisky nebo podpatky? Obojí má své příležitosti, které mám ráda…” 

A teď trošku víc do soukromí…jsi zadaná nebo nezadaná? Tady bych se – když dovolíte – jenom usmívala…” 

Prozradíš nám 3 své špatné vlastnosti? Jsem snílek, co občas nedokončí co začne. Často se hledám sama v sobě a upřímně dost často zapomínám.”

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Fashion Island
foto: Fashion Island
foto: Fashion Island
foto: Fashion Island
foto: Fashion Island
foto: Fashion Island
foto: Kateřina Zálišová - oblíbený outfit
foto: Kateřina Zálišová – oblíbený outfit

foto: Fashion Island

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share