Modelka a majitelka agentury NEJ Romana Pavelková změnila image. Co se stalo? Že by nový pan Božský?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Modelka a majitelka agentury NEJ Romana Pavelková změnila image. Co se stalo? Že by nový pan Božský?

Před několika dny se objevily nové snímky české modelky Romany Pavelkové, kde Romanu nezdobí její obvyklá, rudá hříva, ale sofistikované, sexy mikádo. Co se týče nás žen, změně vzhledu většinou předchází i změna v životě. Nezbývá, než se ptát, zda i u Pavelkové v nové image nehraje roli nějaký pan neznámý.

Abychom rozřešili tuto záhadu, zeptali jsme se přímo Romany a ta nás vyvedla z omylu. Ve změně účesu má opravdu prsty muž, ale rozhodně není neznámý.

“Za skvělým stylingem stojí kadeřník Jan Špilar z brněnského kadeřnictví, se kterým plánuji nafotit kampaň pro přírodní vlasovou kosmetiku InSight,” vysvětluje svou proměnu modelka.


Jan Špilar je katolický duchovní a kadeřník, který se může pyšnit mnoha cenami z tuzemských i mezinárodních kadeřnických soutěží. “Miluji zdravé a krásné vlasy,” říká o sobě Špilar a osvětluje, v čem spočívá vyjímečnost organické vlasové a tělové kosmetiky InSight.

“Výrobky jsou zcela bez alergenů, fosfátů, barviv, silikonů a parabenů. Barvy mají nízký obsah amoniaku. Přípravky jsou spolehlivé a účinné. Jsou po nich krásné vlasy a hezky dlouho drží. Vůně jsou podmanivé, stejně jako příznivá cena výrobků InSight.” Navíc ještě dodává, že přípravky jsou šetrné k životnímu prostředí a lze s nimi dosáhnout i lepších výsledků, než anorganickou kosmetikou.

Přípravky InSight si můžete objednat u svých kadeřníků. Jste připraveni oslnit zdravými vlasy bez chemie?

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: InSight
foto: InSight
foto: InSight
foto: InSight
foto: Jiří Šujanský
foto: Jiří ŠujanskýFoto: InSight a Jiří Šujanský

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share