Modeling očima české modelky Jany Pěgřímové

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Modeling očima české modelky Jany Pěgřímové

Nejnáročnější při práci modelky je být a zůstat vždy sama sebou. Uvědomit si, že modeling je velmi dynamický a všechno se rychle mění – úspěchy i pády. Proto je důležité držet se nohami pevně na zemi a chápat, že modeling potřebuje jak čas, tak energii. Jeden neúspěch je bojem k dalším úspěchům. Snad i proto je na Světě tolik skvělých modelek (známých i méně známých, ale úspěšných).

Jediného, čeho v mém životě lituji je fakt, že jsem s modelingem nezačala už ve třinácti, jelikož je to nejvhodnější věk k úspěšnému modelingovému startu a šance začít pracovat pro světové známe značky. Můžu ale říct, že díky pozdějšímu startu jsem si nikdy nekladla vysoké nároky a vždy byla za každý úspěch vděčná.


V srpnu 2015 jsem navázala novou spolupráci s modelingovou agenturou Eskimo – Bohemia Praha, která mě nyní zastupuje jako mateřská agentura.

Začátek roku 2016 začal dost slibně.

Představení nového lookbooku, vůbec poprvé focen za spolupráce nejen fotografa, ale i designérky, kdy se nafotil set design fashion:

Fotografové: Ladislav Kyllar + František Svatoš

Design/styling: Andrea Katonová

Mua: YSL

1PP
foto: Ladislav Kyllar + František Svatoš
2
foto: Ladislav Kyllar + František Svatoš

Další skvělá spolupráce byla pod kompletním týmem sestaveným k soutěži WORLD OF BEAUTY & SPA, která se bude konat v březnu. Již nyní víme, že jsme postoupili do finále, což mě moc potěšilo, jelikož fotky na téma Bohemian Folk mě baví.

Fotografka: Tereza Pallová

Mua: Valerie Wind

Hairstyle: Monika Hrazdilová

Styling: Petr Kalouda

12516034_974458882634135_812235884_n
foto: Tereza Pallová
DSC_3210
foto: Tereza Pallová

A v poslední řadě tu byla navázána nová spolupráce s nadaným a úžasným módním návrhářem Michalem Markem k představení jeho nové kolekce jaro/léto pro rok 2016, která proběhla v pražském divadle The Royal. Jeho ateliér se nachází na ulici Ovenecká 36, Praha.

944068_932835876752636_113224429763713386_n
foto: archiv Jana Pěgřímová
Michal Marek SS16 (80)
foto: Michal Marek

Pro rok 2016 se chci více zaměřit na přehlídky a trochu jiný směr při focení, jelikož však studuji poslední ročník vysoké školy, trochu mě při práci brzdí. Jakmile jí však dokončím, mám velké plány.

Pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte mě kontaktovat na mé FB stránce, nebo e-mail: cdkjana@seznam.cz  pro jakoukoliv spolupráci. Budu se těšit 🙂

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share