Mladý sexy zpěvák a herec Kubát podlehl na Vánoce zákeřné rakovině!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Mladý sexy zpěvák a herec Kubát podlehl na Vánoce zákeřné rakovině!

Bylo mu sotva třicet a víc mu osud nenadělil. Na druhý svátek vánoční navždy odešel mladý zpěvák a herec, expřítel Super Star Sabiny Křovákové Aleš Kubát. Mnozí se ptali a ptají, co se stalo, protože na parte, zveřejněné rodinou zní “odešel neočekávaně v kruhu rodinném ve středu 26. prosince”.
 

Mladému umělci, kterého mnozí považovali za talentovaného a velmi sexy, a který si zahrál třeba v Ordinaci v růžové zahradě, nebo Troškových Strašidlech, se stala osudným rakovina. Hrál i v divadle, zpíval na festivalech a různých akcích. Život miloval a netušil, že mu do vínku osud nenadělil více tři desítky let.

„Měl agresivní a ‘akutní’ nádor v břiše, který metastázoval velmi rychle do ledviny a vypověděly mu orgány. Neměl v podstatě šanci. Myslel si, že ho bolí žlučník. Bohužel zemřel mamince vlastně v náručí,” prozradila Bulvaru24.cz jedna z jeho vzdálených příbuzných.

Kubát s rakovinou bojoval už ve svých 15ti letech. Tehdy úspěšně. Tentokrát o sobě nemoc nedala příliš vědět. On sám netušil, že něco takového v těle má. Měl jisté potíže, které ale přičítal obyčejné bolesti břicha. Netušil, co se s ním děje. K lékaři nešel. Dva dny po Štědrém dnu vydechl na posledy.

„S naším drahým se rozloučíme v pondělí 31. prosince ve 14 hodin v kostele Nejsvětější Trojice v Pouchobradech a po církevních obřadech bude uložen do rodinné hrobky k tichému spánku na místním hřbitově,” stojí na smutečním oznámení.

Alešova rodina je zoufalá a v šoku, stejně jako jeho přátelé, kolegové i fanoušci. „Tomu nemůžu věřit, že to není pravda?,” píší mnozí. Nikdo nechce věřit tomu, že tak mladý člověk zemřel na tak zákeřnou nemoc. Bohužel není první ani poslední. 

Podobný šok zažili více než před rokem příznivci, přátelé a kolegové herce Jaroslava Šmída, kterého zabil agresivní nádor na plicích, který byl v posledním stádiu. Nikdo neměl o jeho onemocnění tušení. Mnozí spekulovali o zápalu plic či dokonce HIV. Zabila ho ale “jen obyčejná rakovina”, která usmrtí ročně u nás tisíce lidí… 
 

Fotogalerie:

Aleš Kubát byl mladý, sympatiký a talentovaný zpěvák a herec.
Aleš Kubát byl mladý, sympatiký a talentovaný zpěvák a herec.
Aleš Kubát odešel tam, odkud není návratu.
Aleš Kubát odešel tam, odkud není návratu.
Aleš miloval život a žil ho naplno.
Aleš miloval život a žil ho naplno.
Měl i své vzory, jako třeba Leoše Mareše...
Měl i své vzory, jako třeba Leoše Mareše…
...nebo Zdeňka Pohlreicha
…nebo Zdeňka Pohlreicha
Rodina zveřejnila parte s datem pohřbu a rozloučit se tak může přijít každý...
Rodina zveřejnila parte s datem pohřbu a rozloučit se tak může přijít každý…

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: archiv, Facebook

Share