Missky Švantnerová a Fajksová vystavily své sexy křivky na vrcholcích Tater

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Missky Švantnerová a Fajksová vystavily své sexy křivky na vrcholcích Tater

Bývalá Miss Earth Tereza Fajksová a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová ozdobily druhý největší vrchol Tater Lomnický štít. Jejich sexy outfity nenechaly ostatní návštěvníky bez povšimnutí. V žilách Nikol dokonce proudí tatranská krev.


Modelky se vypravily do Vysokých Tater s týmem České Miss, leckteré letošní adeptky na královnu krásy by jim stále mohly luxusní těla závidět. Návštěvu krásek na Lomnickém štítu ocenili i slovenští sousedé, které z nich nemohli spustit oči. „Na Lomnickém štítu jsem byla úplně poprvé a musím říct, že to byl pro mne naprosto úžasný a neopakovatelný zážitek. Svítilo sluníčko, užila jsem si neuvěřitelné výhledy na panoramata hor. Mám trochu závratě, takže při výjezdu lanovkou jsem přemýšlela, zda mám životní pojištění a jestli se nemám náhodou modlit, ale byla to sranda a strašně jsem si to užila,” vzpomíná s úsměvem sedmadvacetiletá Tereza Fajksová, která na Lomnickém štítu okouzlila svými dlouhými blonďatými vlasy, černými úzkými kalhotami a barevnou modročervenou bundičkou.

Tereza miluje snowboarding a do Tater se vrací často. „Odmalička jsem lyžovala, ale pak jsem poznala snowboarding u bratra a vypadalo to strašně cool, tak jsem to také chtěla zkusit. A od patnácti už nedělám nic jiného. Strašně mě to baví a tady v Tatrách jsou skvělé podmínky a parádní sjezdovky. S holkami jsme si užily i relax v nedaleké Tatralandii. Jen mě mrzí, že už nebyl čas otestovat tu surfovou vlnu, o které jsem už toho hodně slyšela. Snad příště. V létě se chystám na Štrbské pleso, takže to třeba spojím,” prozradila Tereza, která se nyní soustředí především na školu, práci a cestování. Chystá se do Izraele a zálusk má i na Johannesburg.

Nikol Švantnerová se cítila v Tatrách jako doma. A není divu. Její otec je Slovák a z Tater pochází. Nikol tu vyrůstala a má tu část své rodiny. „V Tatrách se opravdu pořád cítím jako doma,mám to tu moc ráda a jezdím sem pravidelně. Ráda lyžuji a jezdím i na snowboardu. Mám k těmto zimním sportům blízko a Tatry jsou rájem,” řekla čtyřiadvacetiletá hnědovlasá kráska, která má nádherné tělo díky sportovnímu základu i genům. „Od malička jsem dělala atletiku, což je hodně znát. Ale stále hodně cvičím a makám na sobě. Běhám, chodím do fitka. Je to také o spokojenosti. Pořídila jsem si pejska z útulku a chci hodně cestovat. Nic mě v Čechách nedrží,” dodala Nikol.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Fajksová a Švantnerová na Lomnickém štítu
Fajksová a Švantnerová na Lomnickém štítu
Modelky si s celým týmem pobyt v Tatrách užily
Modelky si s celým týmem pobyt v Tatrách užily
Nikol Švantnerová
Nikol Švantnerová
Tereza Fajksová
Tereza Fajksová


 


foto: Tatry Mountain Resorts

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share