Missky ČR křtily charitativní kalendář na rok 2020

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityFashionLifestyle

Missky ČR křtily charitativní kalendář na rok 2020

Vítězky i finalistky Miss České republiky pokřtily kalendář pro následující rok. Výtěžek půjde ze 100 procent na charitativní účely. Krásně nafocený a zpracovaný kalendář bude jistě ozdobou nejednoho interiérů nejenom pánů, kteří obdivují ženskou krásu.

Křest kalendáře Miss České republiky 2020 se odehrával v restaurační části DUPLEX, THE ROOFTOP VENUE. Kalendáře můžete zakoupit online na e-shopu Mironet.cz.

Součástí večerní události byla i módní přehlídka slovenské návrhářky žijící v České republiky, Jenny Jeshko. Její modely včetně kabátů a doplňků představily finalistky Miss České republiky. Veškerá její tvorba je ruční práce a je k dostání v nově otevřeném ateliéru F. Designers.

Součástí večera bylo i slavnostní předání voucheru na postgraduální magisterské studium na EUROPEAN INSTITUTE. Nikola Kokyová z rukou samotného majitele institutu, Vladislava Stanka, převzala voucher a již v lednu ji čekají první přednášky.

Toto vzdělávací centrum z pozice přední české vzdělávací instituce rozšířila v roce 2018 organizační složku v SR, v srbském Bělehradě a v roce 2019 plánuje spustit další novou pobočku mimo EU v Moskvě.

Kromě vzdělávacích aktivit se EUROPEAN INSTITUTE dlouhodobě a výrazně věnuje charitativním projektům, jako například podpoře nadacím Pomozte dětem NROS a ČT, Archa Chantal založené Chantal Poullain-Polívkovou, Krása pomoci Miss World 2006 Taťány Gregor Brzobohaté (Kuchařové) a mnoha dalším, podpoře Evropských cen TREBBIA, které v přímém přenosu ČT a RTVS probíhají každý rok na Pražském hradě.

Vítězka Miss České republiky Nikola Kokyová převzala voucher z rukou samotného majitele a jednatele, pana Vladislava Stanka. První přednášky ji čekají z kraje ledna 2020. Kromě studia na Pardubické škole a missích povinností si teď přidala ještě tuto náročnou školu. Držíme pěsti a jestli se vše podaří, na podzim Nikola převezme diplom a získá titul MBA,

ONLINE NÁKUP KALENDÁŘE ZDE: https://www.mironet.cz/kalendar-miss-ceske-republiky-2020+dp420714/

Fotogalerie:

Kalendář se křtil v pražském Duplexu
Kalendář se křtil v pražském Duplexu
Výtěžek z kalendáře plného krásek jde na charitativní účely
Výtěžek z kalendáře plného krásek jde na charitativní účely
Kromě křtu se uskutečnilo i předání poukazu na roční postgraduální studium
Kromě křtu se uskutečnilo i předání poukazu na roční postgraduální studium
Soutěž MISS ČR má i charitativní podtext
Soutěž MISS ČR má i charitativní podtext

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Miss ČR

Share