Misska Lucie Hadašová vyrazila na vánoční nákupy s dcerami Denisou a Vanessou

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Misska Lucie Hadašová vyrazila na vánoční nákupy s dcerami Denisou a Vanessou

Česká Miss Lucie Hadašová je rok po porodu druhé dcery Vanessy a pyšní se dokonalou postavou jako před otěhotněním.

Nabídky na modeling se zase jen hrnou, ona je však odmítá kvůli svým dcerám. “Malá je na mě hodně fixovaná, jsem s ní stále, chůvu nemám. Zítra dokonce budeme poprvé zkoušet být od sebe, chystám se na koncert Madonny, tak bude hlídat manžel,” řekla Lucie Hadašová, která je opravdu v dokonalé formě. “Ještě rezervy mám. Hlavně v oblasti bříška. Asi to dobře maskuju,” usmála se Lucie, která s dcerami Denisou a Vanessou už vyrazila na vánoční nákupy. 


Ještě před Vánoci ji čeká na vysoké škole několik chybějících zkoušek, a tak příliš času už jí nezbyde. “Bydlím kousek od nákupního centra na Chodově a využila jsem akce, že vás i s nákupy odveze tento víkend domů řidič. Pomohl mi s taškami a ochotně je naložil do auta, kterým nás odvezl domů do Průhonic. Přijela jsem svým autem, nechala ho v automyčce a měla super odvoz,” dodala Hadašová, kterou ale ještě pár výjezdů na nákupy čeká. “Zhruba vím, co komu koupit. Vymyšleno mám pro manžela, starší dcera namalovala ježíškovi, co by si přála, tak snad budou mít na Štědrý den všichni radost,” dodala Hadašová.

Fotogalerie:

_DSC4186
foto: OC Chodov
_DSC4341
foto: OC Chodov
_DSC4378
foto: OC Chodov
_DSC4466
foto: OC Chodov
hadaš
foto: OC Chodov
_DSC4264
foto: OC Chodov

Profilové foto: OC Chodov

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share