Miss ČR, finalistky, zpěváci i herečky dělali koktejly z křivé zeleniny a ovoce!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Miss ČR, finalistky, zpěváci i herečky dělali koktejly z křivé zeleniny a ovoce!

V českých super a hypermarketech se může prodávat jen malá část ovoce a zeleniny, která není zrovna krásná, designovně bezchybná. Zbytek by skončil nejspíš kdesi na skládce, kdyby neexistovala Potravinová banka, která pomáhá sociálně potřebným. Právě z těchto plodů v rámci podpory zamezení plýtvání potravinami míchaly skvělé nealkoholické koktejly jak české krásky, tak i další celebrity. 
Stravenková firma Edenred ČR zastřešující na 57 000 provozoven a Potravinová banka Praha pozvaly do karlínské restaurace Spojka herecký a partnerský pár Kateřinu Sedlákovou a Petera Pechu, herečky Ivanu Jirešovou a Reginu Řandovou, lídra kapely Botox Honzu Kopečného, virtuóze a skladatele Varhana Orchestroviče Bauera a také zpěvačku a muzikálovou herečku Míšu Noskovou.

Ta přišla ale dříve a zdržela se jen krátce, protože se vyděsila zacpané D1, když směřovala do Jihlavy, kde učí muzikálové herectví v rámci letního projektu Ambroziáda. Svůj koktejl si ale vyrobila. Nechyběly ani zástupkyně ženské krásy ve formě miss. Úřadující Česká miss 2018 Iveta Maurerová a trojice dívek z finálové dvanáctky letošního ročníku, jehož finále se uskuteční na podzim v Praze.

V jediné české restauraci, kde je na stropě pověšeno neuvěřitelných 356 živých květin, se konala akce společnosti Edenred na podporu Potravinové banky, s níž dlouho spolupracuje, a  která slouží pro sociálně potřebné. Zároveň bylo setkání určeno jako prevence proti plýtvání jídlem a taky jako prezentace nealko koktejlů, které se dělají z ne úplně krásné zeleniny či ovoce. To by se jinak vyhodilo, ovšem takhle pomůže potřebným.

„Jsem moc ráda, že jsem tady na Spojce alespoň na skok, že jsem to stihla, protože jsem to slíbila. Udělala jsem si s barmanským mistrem Honzou Šebkem koktejl, vyzkoušela jsem si to a potěšilo mě, že to nejen skvěle vypadalo, ale i chutnalo. Teď musím pádit, protože mě úplně děsí ta zacpaná D1,“ odcházela s obavami Míša Nosková.

Zpěvačku a muzikálovou herečku  za barem vystřídal frontman kapely Botox Honza Kopečný, spolu s Varhanem Orchestrovičem Bauerem a Peterem Pechou, který s jazykem na vestě doběhl ze zkoušky nového muzikálu Tarzan. Taky je barman naučil dělat rychlý, dobrý a zdravý nealkokoktejl.

„To je super. My sice s Kačkou moc na koktejly nejsme, ale asi s nimi začneme,“ usmíval se budoucí ženich, kterého za pár týdnů čeká svatba s partnerkou, herečkou Kateřinou Sedlákovou. Ta si zase spolu s hereckými kolegyněmi Ivanou Jirešovou a Reginou Řandovou zkusily „holčičí“ pití.

„Hele, jak se nám to podařilo. Mňam, to je dobrota. Ono je to dobrý a hlavně rychlý,“ usmívala se nastávající paní Pechová na své kolegyně a kamarádky…

„Já koktejly miluju a dáváme si je na chalupě, na dovolené i na párty, když někam jdeme,“ přiznala dabérka a herečka Regina Řandová. Ivanu Jirešovou zase nadchla forma pomoci Potravinové bance a se svou dcerou do ní prý brzo vyrazí něco uvařit a chce jí také podpořit a pomoct. „Je to záslužná a krásná pomoc. Je to super a koktejly jsou bezva,“ podotkla.

Nechyběly ani krásky – úřadující Česká Miss 2018 Iveta Maurerová a tři finalistky z celkových 12 letošního ročníku. „To barevné pití vypadá skvěle. Koktejly známe spíš alkoholické, ale i tohle je moc dobré. A rády jsme podpořily dobrou věc,“ podotkly missí krásky.

„Že bych na to zkomponoval nějakou hudbu o koktejlech?,“ dodal vtipně Varhan Orchestrovič Bauer, který se už pilně připravuje na konec října, kdy se v pražské Lucerně uskuteční jeho velký galakoncert k jeho 50. a 30 letům svobody. Výtěžek půjde taky na dobrou věc – na nevidomé a slabozraké. „Makám na to, do toho jsme se stěhovali, takže se nenudím. Ale tady jsem si to taky moc užil,“ dodal skladatel a excentrický umělec.
Fotogalerie:

Ivana Jirešová, Kateřina Sedláková, Regina Řandová a barmanský mistr Jan Šebek při míchání koktejlů z křivé zeleniny a ovoce!
Ivana Jirešová, Kateřina Sedláková, Regina Řandová a barmanský mistr Jan Šebek při míchání koktejlů z křivé zeleniny a ovoce!
Také Míša Nosková si namíchala svůj koktejl!
Také Míša Nosková si namíchala svůj koktejl!
Česká Miss 2018 Iveta Mauerová a tři finalistky z dvanáctky pro letošní ročník si také míchaly své koktejly!
Česká Miss 2018 Iveta Mauerová a tři finalistky z dvanáctky pro letošní ročník si také míchaly své koktejly!
Jan Kopečný, Peter Pecha a Varhan Orchestrovič Bauer se naučili míchat koktejly a také je ochutnali.
Jan Kopečný, Peter Pecha a Varhan Orchestrovič Bauer se naučili míchat koktejly a také je ochutnali.

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Jaroslav Hauer

Share