Miss Princess 2015 je minulostí! Které malé krásky si odnesly hodnotné ceny? Budete se divit, ale všechny!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Miss Princess 2015 je minulostí! Které malé krásky si odnesly hodnotné ceny? Budete se divit, ale všechny!

Na ostravském výstavišti Černá louka proběhl včera už čtvrtý ročník Miss Princess, kterou si v roce 2012 vymyslela česká Barbie DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21). Růžová blogerka si akci sama moderuje a jako organizátorka má tedy samozřejmě hlavní slovo. „Moc se to povedlo. Ohlasy byly super, diváci i fanoušci posílají děkovné zprávy,“ pochvaluje si blondýnka. 

Myslivcová, která dva dny před finále téměř přišla o hlas, vše zvládla i co se týká moderátorského výkonu. Možná i ona sama byla překvapená, jak vše šlapalo jako na drátkách. Kdo ale zíral s otevřenými ústy, to byli rozhodně členové poroty. „Čekali jsme krásný večer. Ale že to bude až taková paráda, to klobouk dolů,“ nechal se slyšet fotograf celebrit Filip Matušinský, který coby porotce také rozhodoval o konečném pořadí. 

Jak přiznal, konkurence byla obrovská a vybrat jen některá děvčátka nebylo vůbec jednoduché. Pravdou však je, že v tomto ohledu to měli porotci usnadněné. Nemuselo je tížit svědomí, že by snad některé z holčiček odešla s prázdnou. Malé princezny totiž vyhrály úplně všechny, každá totiž byla Miss v různých kategoriích. Kdo se snad nedostal na ostravské výstaviště, nemusí truchlit. Vše podstatné bude k vidění ze záznamu na stanici Sport 5, kam budou také pozvány vítězky do studia. 

V rámci Miss Princess také proběhl prodej kalendářů Dominiky Myslivcové. Výtěžek půjde na léčbu nemocné Karolínky. Casting na další ročník soutěže začne v řijnu letošního roku, finále proběhne v březnu 2017, tentokrát však v Praze. Už teď se těšíme! 


Vítězky v kategorii 4-6 let

Mini Miss Princess – Karin (číslo 5)

I. vicemiss – Natálka (číslo 12)

II. vicemiss – Dianka (číslo 13

Vítězky v kategorii 7-12 let

Miss Princess – Maruška (číslo 9)

I. vicemiss – Linda (číslo 12)

II. vicemiss – Andrea (číslo 2)

Do poroty zasedli:

Tereza Skoumalová – finalistka České Miss 2014,

Timmy White- zpěvák,

Petr Kutheil – herec a zpěvák,

Zuzana Skurková – spolumajitelka agentury Wow models,

Filip Matušinský – fotograf  a „výrobce celebrit“

Lenka Braunová – majitelka Barbinia.cz 

Barbora Peschová – oční optika

Jaké ceny si dívenky odnesly? Obřího plyšového medvěda, Barbie panenky od firmy barbinia.cz,  mobilní telefony, tablety, žehličky na vlasy, vysoušeče vše Sencor, sladkosti a obří čokoládu Toblerone od firmy Hatex, DVD s  deseti pohádkami z Edice Dominiky Myslivcové, sluchátka a další hodnotné ceny.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: Miss Princess
foto: Miss Princess
foto: Miss Princess
foto: Miss Princess

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share