Miss Face Czech Republic se stala národní soutěží krásy! Rozjíždí letos první castingy.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleRozhovory

Miss Face Czech Republic se stala národní soutěží krásy! Rozjíždí letos první castingy.

Miss Face startuje další ročník a nám se podařilo vyzpovídat ředitelku soutěže Taťánu Makarenko, jaké novinky čekají dívky a fanoušky v tomto roce.

1) Miss Face Czech Republic se stala národní soutěží krásy?

Odpověď: Ano, a to protože od roku 2016 je národním ředitelem a drží licence na světové soutěže krásy. Již v roce 2015 vyslala Miss Face Czech Republic na 5 světových soutěží krásy své dívky, kde ve 2 případech vyjela reprezentovat sama ředitelka soutěže a to z toho důvodu, že si chtěla soutěže projít, jak fungují, které dívky v ní mají šanci, zda je férová a zda vůbec je dobré a přínosné na tyto soutěže dívky vysílat. 2) O co tedy jde?

Odpověď: Jestli se dívky chtějí zúčastnit mezinárodních světových soutěží krás a to hned těch největších, jako je Miss Supranational, či Miss Grand International, které patří mezi největší soutěže krás současnosti, tak se stačí přihlásit, přijít na casting a vyhrát, či se umístit.

3) Licence zvedají celkový kredit soutěže?

Odpověď: Rozhodně je vám i nám jasné, že se dívky do soutěže jen pohrnou, protože Miss Face Czech Republic měla vždy krásné finalistky, ale nyní některé z těchto finalistek budou mít i možnost se zdarma podívat do světa, strávit tam měsíc, reprezentovat ČR, seznámit se s více než 80ti děvčaty z celého světa, vytvořit si kontakty po světě.

Těšíme se z toho úspěchu a přejeme Miss Face Czech Republic mnoho krásných účastnic a finalistek.

Barbora Hamplová, Miss Face 2015
Barbora Hamplová, Miss Face 2015

Miss Face Czech Republic 1. casting

Tvá šance je tu. Slogan Miss Face Czech Republic pro letošní rok je “Keep calm and win the crown”. Buďte tou, která se stane novou Miss Face Czech Republic, získá automobil od Peugeot Kopecký, mnoho hmotných cen a hlavně… pojede reprezentovat ČR na světovou mezinárodní soutěž krásy. To už je velká nadílka. Budeš jednou z dívek, která uspěje ve světě? Budeš nosit světovou korunku krásy? Vyhraješ spoustu peněz? To šve Vám světové soutěže slibují a Miss Face Czech Republic je pravým odrazovým můstkem.

12744406_667201793382972_2113041263582619546_n

Národní soutěž Miss Face Czech Republic vybere 10 finalistek. Ale ještě předtím jsou tu castingová kola, která začínají právě teď. 27. února 2016 se koná první casting Praze v nákupním centru OC Šestka.

Přijď a vyhraj v národní soutěži krásy, potom už se o tebe postarají profesionálové ve svém oboru a připraví tě na reprezentaci na světové soutěži krásy, kam jako vítězka, či jedna z umístěných odletíš reprezentovat ČR.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

Miss Face 1.vicemiss 2015 Monikou Vaculíkovou. Foto: Nikola Bílková, Make Up: Sasha Isar
Miss Face 1.vicemiss 2015 Monikou Vaculíkovou. Foto: Nikola Bílková, Make Up: Sasha Isar
Veronika Thielová na Miss Intercontinental vybojovala titul Miss Best Smile a s tím související 5 letý kontrakt s firmou Emmi. Foto: Jiří Matýsek
Veronika Thielová na Miss Intercontinental vybojovala titul Miss Best Smile a s tím související 5 letý kontrakt s firmou Emmi. Foto: Jiří Matýsek
Foto: Nikola Bílková Líčila: Jana Darmovzalová Šaty: Svatební salon Delta Plavky: Fashion Island Korunky: Lilien Czech Ateliér: AP foto studio
Foto: Nikola Bílková
Líčila: Jana Darmovzalová
Šaty: Svatební salon Delta
Plavky: Fashion Island
Korunky: Lilien Czech
Ateliér: AP foto studio

Profilové foto: Nikola Bílková – Focení v Bulharsku během soustředění Miss Face Czech Republic

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share