Miss Face Czech Republic se mění na Miss Czech Republic!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Miss Face Czech Republic se mění na Miss Czech Republic!

Dnem 3.ledna 2018 se název Miss Face Czech Republic mění na Miss Czech Republic. 9. ročník je tedy zahájený právě s tímto názvem.

Logo soutěže se také změnilo a bude od dnešního dne užíváno. Soutěž a její pravidla se nemění. Tisková konference se uskuteční 12.února, kde budou novinářům a veřejnosti sděleny všechny informace k 9.ročníku naší soutěže. Castingy budou letos od 14.února do 26.dubna a budou probíhat v 11 OC po celé ČR. Semifinále se uskuteční 12. a 13.kvetna a bude zachováno dvoudenní výběr finálové desítky.Ani počet finalistek se tedy nemění. Počet čtyř vítězek zůstává také. Pořadatelem soutěže zůstává Miss Factory s.r.o. a stejně tak nedochází ve změně veřejné sbírky, tedy charitativní činnosti soutěže. Veřejná sbírka je pod neziskovou společností Miss Face, z.s. s podtitulem Krásné tváře pomáhají. Soutěž tak nadále zůstává věrná České neonatologické společnosti, kam opět budou vybírány peníze na předčasně narozené děti. Letos je vybrána nemocnice v Mostě.

Soutěž je i nadále patronem pro darování krevní plasmy. Stejně jako loňský rok i čtyři naše vítězky si vyberou svůj charitativní projekt, který budou realizovat pod záštitou Miss Czech Republic a soutěž tak bude pomáhat v dalších odvětvích, kde je to třeba. Všechny naše vítězky nyní tedy budou užívat titulů Miss Czech Republic.

Úřadující čtyři vítězky Kateřina Kasanová, 1.vicemiss Kristýna Langová, 2.vicemiss Daniela Zálešáková a 3.vicemiss Veronika Volkeová nyní tedy jsou vítězkami soutěže Miss Czech Republic a v letošním roce 2018 pojedou reprezentovat ČR jako Miss Czech Republic na světové Miss soutěže, na které vlastní licenci ředitelka soutěže Mgr. Taťána Makarenko.

Je tedy zachováno, že vítězky jezdí reprezentovat na světovou soutěž krásy až za rok od svého zvolení a mají tedy celý rok na přípravu pod taktovkou ředitelky Taťány Makarenko, která je školí s celým týmem Miss Czech Republic. Na jaké soutěže tyto čtyři vítězky poletí, vás budeme informovat hned po oficiálním potvrzení se světovými soutěžemi.

Doufáme, že dívky opět přivezou úspěchy, jako letošní rok Nikola Uhlířová Miss Czech Republic 2016, která byla 5. na světě nejkrásnější na soutěži Miss Grand International, která patří mezi TOP 5 nejlepších soutěží světa. Dále také 1.vicemiss 2016 Alice Činčurová, která získala titul za nejlépe oblékanou Miss na soutěži Miss International, kam jsme letošní rok poprvé vysílali naší Miss a od roku 2009 sem žádná česká dívka nejezdila, vysílal sem dříve vítězky pan Zapletal.

Dále také Zuzana Straková 2.vicemiss 2016, která byla na soutěži Miss Global a přivezla nám TOP 20 umístění. 3.vicemiss 2016 Sarah Karolyiová odletí 10.ledna na Miss Intercontinental a tak se nechme překvapit, zda také uspěje stejně dobře jako její kolegyně. Na tuto soutěž také vysílal před námi své delegátky pan Zapletal.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: www.missface.cz
foto: www.missface.cz
foto: www.missface.cz
foto: www.missface.cz
foto: www.missface.cz
foto: www.missface.cz


 


Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share