Miss Face cestují po světě! Ohlédnutí vítězek za rokem 2016.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Miss Face cestují po světě! Ohlédnutí vítězek za rokem 2016.

Máme zde nový rok 2017 a s ním přicházejí i nové castingy soutěže krásy Miss Face 2017. Pojďme se poohlédnout za rokem 2016.

Vítězky Miss Face 2016 nejen, že získaly titul krásy, ale také měli příležitost vycestovat na světové soutěže krásy. Jak se jim tam vedlo a líbilo?

Samotná ředitelka soutěže Taťána Makarenko nám  něco málo o soutěži také prozradila… „Vítězky se každoročně velmi pěkně umisťují na světových soutěžích a snad je to i tím, že dívky školíme po všech stránkách. Zaměřuji se nejen na chůzi, oblékání, ale hlavně na práci s vlastní psychikou, jak být silnější, odolnější člověk, také máme hodiny angličtiny, aby dívky byly co nejlépe připraveny a takový hendicap, jako je pokulhávání v angličtině je nemohl potkat.“


„I tím se samozřejmě dívka cítí poté na soutěži silnější. Školení probíhá už po samotném Galavečeru až do doby, než dívky odlétají na světovou soutěž, což je celý 1 rok a tedy času máme mnoho. Tím, že jsem sama absolvovala 4 světové soutěže krásy, si troufám říct, že tomu rozumím a mám dívkám co předat. Na všechny zahraniční cesty nám zařizují letenky partnerská společnost a dívkám vychází vstříc i tak, že jim umožní díky vybrané letecké společnosti mít i 30 kg v kufru, což se na světové soutěže obzvlášť hodí 😀“ … dodává Taťána.

Právě teď se již hledá Miss Face 2017 a přihlášky najdete na www.missface.czCastingy začínají 14.2. v OC Plaza Plzeň a budou probíhat až do konce dubna v OC po celé ČR.

Těším se moc na všechny dívky a nemohu se dočkat finalistek 2017 🙂 Taťána 🙂

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Zdroj: Youtube, MissFaceCzech

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share