Miss Czech Press 2017 startuje castingem v Klubu Lávka

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Miss Czech Press 2017 startuje castingem v Klubu Lávka

Praha | Čtvrtý ročník celostátní soutěže Miss Czech Press 2017 startuje 10. listopadu v Klubu Lávka v Praze castingem. Slavnostní finálový galavečer prestižního projektu, jehož ústředním motivem je ženský půvab, charisma a silná osobnost, se pak uskuteční v sobotu 18. listopadu na stejném místě. Moderátorem bude oblíbený Miroslav Šimůnek.


Manažerka produkce Žaneta Morštadt připomněla, že každý projekt, který má být úspěšný, musí pravidelně přinášet nové a inovativní myšlenky. „Potvrzuje to i letošní čtvrtý ročník, o který je opět abnormální zájem. Stále hledáme možnosti, jak soutěž posunout kvalitativně dál a podle ohlasu odborné veřejnosti se nám to daří. Zájemkyně najdou bližší informace na webu www.misspress.cz. Přihlásit se může každá dívka od 18 do 28 let, která je vysoká minimálně 168 centimetrů, je bezúhonná, svobodná, bezdětná a hovoří plynně česky,“ přiblížila Žaneta Morštadt, která zastřeší finále jako produkční.

V soutěži nerozhodují pouze míry a fyzická krása jako u většiny soutěží krásy, ale především charakterové vlastnosti, osobnost a sympatie jednotlivých kandidátek. Prezident soutěže Jiří Morštadt doplnil, že na slavnostním galavečeru bude zvolena Miss, 1. a 2. vicemiss, Miss Sympatie pak zvolí fanoušci soutěže. Na neveřejném castingu porota složená z partnerů soutěže vybere deset finalistek plus dvě náhradnice, které budou mít na finále k dispozici profesionálního fotografa, choreografa, vizážisty, kadeřnici či produkční. Ti jim pomohou se připravit na slavnostní galavečer s doprovodným programem za účasti známých osobností a zajímavých hostů.    

Záštitu nad vyhledávaným projektem, který hledá především nové tváře a pomáhá dívkám v počátcích kariéry, převzal senátor Jiří Vosecký. (top)

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv Miss Czech Press
foto: archiv Miss Czech Press
foto: archiv Miss Czech Press
foto: archiv Miss Czech Press
foto: archiv Miss Czech Press
foto: archiv Miss Czech Press


 Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share