Miss ČR Nikola Kokyová je nejlépe vydělávající českou modelkou

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

FashionLifestyle

Miss ČR Nikola Kokyová je nejlépe vydělávající českou modelkou

Miss ČR 2019 Nikola Kokyová má k tomu, co jí sudičky nadělily, krásu, také štěstí. Prožívá trochu příběh jako z pohádky. V době, kdy se svět modelingu dostává trochu do útlumu, se ale právě této krásce velmi daří a patří nyní mezi nejlépe vydělávající české modelky. 

Nikola nedávno získala zakázku na focení kampaně pro světovou IT firmu. A protože „ajťáci“ jsou hraví lidé, vítězka tradiční národní soutěže krásy se před fotoaparátem umí proměnit v cyber girl a podobá se postavičkám z počítačových her, vzniká něco velmi zajímavého.

„Ještě tři týdny máme castingy na semifinálová kola, které začaly minulý měsíc. Také se připravujeme na první semifinálové kolo, to začíná už příští čtvrtek, a vyhlášení bude v sobotu 20. června v akvaparku v Čestlicích. Hlásí se nám spousta krásných dívek, z čehož mám velkou radost. K tomu mám ve škole zkoušky a od dubna pomáhám organizovat pomoc rodinám v okolí mého rodného Kolína. Takže se nenudím a občas maličko nestíhám. To si nestěžuju, to jen konstatuju,“ svěřila se s úsměvem na rtecch Nikola Kokyová.

Miss ČR je žádanou modelkou. Proto také získala zakázku, o níž sní řada krásek po celém světě. Významně k tomu přispěl fakt, že po znovuvzkříšení tradiční soutěže krásy Miss České republiky tuto soutěž organizuje nadační fond IT People, který spolupracuje se světovými IT firmami a je známý již sedm let. Například vloni známá americká firma podpořila Miss České republiky hlavně proto, aby přes ni získala přístup k českým programátorům, kterých je na trhu práce nedostatek.

Nyní postupně, jak bude kampaň nasazována v jednotlivých zemích, budou Nikole přicházet vysoké odměny za práva k užití jejích fotografií. Nikola peníze hodlá využít k zaplacení studia na vysoké škole.

„Tyto peníze mi dávají svobodu, možnost věnovat se organizování dalšího ročníku Miss České republiky, a hlavně charitativnímu projektu Počítače dětem, který zajišťuje počítače pro děti z potřebných rodin pro jejich domácí studium.“ podotkla Kokyová.

Organizátoři národní soutěže krásy zvolili zcela jiný formát, než jsme znali z předchozích let. Vyhýbají se spolupráci s bulvárními médii, spolupracují s vládními organizacemi a zaměřují se na charitu, zejména pak na vzdělávání dětí. Cílem soutěže není velké finále. Soutěž probíhá půl roku formou série kulturních, společenských a charitativních akcí po celé České republice, kdy finále je podzimní tečkou za touto roadshow, která představí novou trojici nejkrásnějších dívek naší země.

„Doba velkých galavečerů a dalších podobných pořadů je pryč. Byla to sice doba krásná, ale je to minulost, která se už nevrátí. Naše soutěž je zcela jiná, díváme se do budoucnosti. Je zde nejen proto, aby našla ty nejkrásnější dívky naší země a pomohla jim být v životě úspěšné. Chceme být naší zemi užiteční a soutěž vedeme tak, abychom měli určitý celospolečenský přesah,“ prozradil ředitel soutěže Robert Novotný.

Výtěžek z Miss ČR je věnován na charitativní projekty jako je právě projekt Počítače dětem nebo pomůže ke vzdělání znevýhodněným dětem v rámci nového partnerství s Unicef ČR.

„Působíme na dívky, aby přes sociální sítě motivovaly své okolí k pomoci těm, kteří pomoc potřebují. Hledáme proto dívky nejen krásné, ale také dívky s důvtipem, a hlavně dívky s velkým srdcem,“ dodal Novotný, který je zároveň úspěšným fotografem a fotí i současnou kampaň s Nikolou Kokyovou

„Obracejí se na mne i další společnosti, že chtějí nafotit kampaně. Jsem rád, že se takové věci dějí. Dává nám to všem naději v budoucnost,” dodal Robert Novotný.

Minulý víkend se Nikola Kokyová zúčastnila také otevření úžasného přírodního rodinného zábavního parku Krtkův svět v pražských Horních Měcholupech a velmi si to užila.

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Miss ČR/Robert Novotný

 

 

Share