Miss Chrámu chmele a piva vyhrála Kateřina Pastyříková

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Miss Chrámu chmele a piva vyhrála Kateřina Pastyříková

Milovníci piva zvolili 30. srpna Miss Chrámu chmele a piva v Žatci. Finále se zúčastnilo 8 krásných dívek a v porotě zasedla například slavná česká modelka Jana Doleželová a módní návrhářka Marta Musilová.

První disciplínou byla hned promenáda v plavkách, která se konala v sále hotelu Černý orel a věřte, že bylo na co koukat 🙂

Další disciplíny byly správné česání chmele v Kněžicích, nebo správné točení piva. Následně si dívky užily fotografování na zámku Líčkově.

Finálový večer pak doprovázely disciplíny spojené s chmelem a pivem, samozřejmě nechyběl ani tradiční rozhovor s moderátorem, každá dívka si připravila program na volnou disciplínu, opět promenáda v plavkách a módní přehlídka večerních šatů od známé módní návrhářky z Olomouce Marty Musilové.

Její šaty oblékla také na finálový večer Miss České republiky pro rok 2004, Jana Doleželová, která se soutěže účastnila aktivně, jako porotkyně.

Miss Chrámu chmele a piva se stala Kateřina Pastyříková z Mostu, 1.vicemiss se stala Sabina Štaubertová ze Žatce a 2. vicemiss Kateřina Rabušicová z Kostic u Břeclavi.

03
Vítězky Miss Chrámu chmele a piva
01
Jana Doleželová a Marta Musilová
04
Jana Doleželová a Marta Musilová
02
Finalistky Miss Chrámu chmele a piva, Jana Doleželová, Marta Musilová
01
Jana Doleželová
02
Jana Doleželová
03
Jana Doleželová
04
Jana Doleželová
IMG_2079
Jana Doleželová a Marta Musilová a Antonín Svoboda

Foto: Zarecky.comMFashion a archiv Jana Doleželová

Redakce Bulvar24.cz

 

Share