Mišík, Svoboda, Geislerová, Leová, Budková vyrazili na párty, bylo to epic!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Mišík, Svoboda, Geislerová, Leová, Budková vyrazili na párty, bylo to epic!

Včera večer se v Revoluční ulici v Praze otevřel nejmodernější multižánrový hudební klub v Praze, jehož plocha čítá 2 500 m2 a pro hosty je rozložena ve dvou patrech.

Velkolepou epickou show, která započala novou klubovou éru, přišly shlédnout i známé osobnosti. Zpěvák Adam Mišík (20) tentokrát nechal svou přítelkyni Dianu doma a do klubu Epic dorazil se svým kamarádem. „Já to miluju. Žil jsem dlouho v LA a taky v Las Vegas a viděl jsem ty nejlepší kluby na světě a miluju i Prahu a vždycky mi bylo líto, že tu chybělo něco, co by se tomu dalo vyrovnat, velikostí, servisem i tím, jak to vypadá a jsem rád, že tu konečně něco takového vzniklo. Jsem nadšenej,“. A s jakým drinkem v ruce můžete Adama v klubu potkat? „Já mám rád bílé víno, miluju šampaňský, někdy si dám i pivo,“. Jinak raději tráví čas více na parketu než u baru. „Tančím rád, hodně a divoce,“, přiznal se charismatický zpěvák, který jistě potěší všechny své fanoušky, neboť připravuje novou desku.


Monika Leová přišla v doprovodu se svým přítelem, se kterým chystají v létě svatbu. Společnost jí dělaly také dlouholeté kamarádky Lucie Kovandová a Tereza Budková. „Zítra odpoledne letím se svou sestrou na Bali, je to taková rozlučka se svobodou, moc se těším. Čeká mě ale ještě balení.  Jsem ráda, když na to nemám moc času, protože pak člověk s sebou neveze nějaký kraviny a sbalí to, co skutečně potřebuje,“ směje se Monika. „Je divný, když člověk jede s poloprázdným kufrem, ale prý je tam drahý alkohol, tak asi něco přibalím a taky chci přivézt dárky dětem na Bali, nějaký barvičky, pastelky, něco pro radost,“ dodává půvabná moderátorka.

Modelku Terezu Budkovou vidíte v Praze už vzácně. Téměř dva roky randí s hokejistou Ondřejem Pavelcem, takže většinu času tráví v zahraničí. Společně žijí v New Yorku, další část roku tráví pracovně  v Německu, kde fotí kampaně. „Jednou bychom rádi žili spíše tady v Čechách, máme to tu rádi a jsou tu i naše kořeny, takže jsem stále aktivní převážně v Evropě, zatím nezvažuji, že bych pracovala jen v Americe. Kromě focení točím i reklamy, ráda hraju, takže vyhledávám i takové pracovní zakázky,“ říká jedna z našich nejkrásnějších modelek. Do klubu Epic vyrazila v kožených úzkých legínách a dala tak na odiv své krásné štíhlé a dlouhé nohy.

Podívat se do nového klubu přišla také známá DJ Lucca Lucie Dvořáková, zpěvačka Sabina Křováková, moderátorka Petra Svoboda a také modelka Klára Medková Kováčová. Klára vypadá naprosto fantasticky. Rodinný život jí svědčí, ale ráda se ukáže i ve společnosti. Do klubu Epic přišla v doprovodu kamarádek. Tričko Simony Krainové jí náramně seklo, outfit podtrhla nepřehlédnutelnými botami.

Jeden z nejkrásnějších outfitů si oblékla herečka Henrieta Hornáčková. Doslova vystavila svoje vnady v průhledném krajkovém tílku a pánové, se kterými vedla ten večer konverzaci, těžko udržely svoje oči mimo její dekolt.

Herečka Ester Geislerová, kterou jsme na openingu také potkali, chystá další projekty. „Chystáme další nová trička a máme radost, že v nich lidi našli zalíbení jako my. K tomu nám s Josefínou teď v dubnu vyjde kniha Terapie sdílením, ve které publikujeme skutečné rozchodové věty, které nám tisíce lidí zaslali. Vybrali jsme ty, které na nás nejvíce zapůsobily, a rozhodly jsme se je sdílet. Je to celé o emocích, pozitivních i negativních,“, říká Ester, která má v posledních měsících velmi napilno.

Petra Svoboda se vrátila z dovolené z Dubaje, kam odjela se svou dcerou. Na večírek vzala svoji kamarádku blogerku Andulu, se kterou tvoří nerozlučnou dvojici. Kamarádí spolu a často spolu vyrazí i do společnosti. „Já už dnes na akce vyrážím vzácně, ale tohle jsem si nechtěla nechat ujít. Jsem ráda, že je tu konečně něco takového. Je to velmi příjemný prostor a baví mě i VIP část, která je velmi komfortní a splňuje to, co mám ráda. Spíš než vyrazit na parket, si ráda poslechnu dobou hudbu v sedě s kvalitním drinkem a popovídám si s přáteli, ocením i servis, který je tu na zahraniční úrovni,“ říká Petra Svoboda.

Velkolepá laserová show, skvělá taneční hudba a fantastické drinky vytvořily úžasnou atmosféru. Zahájení nového klubu se povedlo na jedničku.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Adam Mišík
Adam Mišík
DJ Lucca
DJ Lucca
Geislerová
Geislerová
Klára Medková Kováčová
Klára Medková Kováčová
Kovandová, Budková
Kovandová, Budková
Leová s přítelem
Leová s přítelem
Svoboda, Andula
Svoboda, Andula
Svoboda, Medková
Svoboda, Medková
Tereza Budková
Tereza Budková

foto: Epic

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share