Milan Peroutka z Varů rovnou na natáčení!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Milan Peroutka z Varů rovnou na natáčení!

Populární herec a zpěvák Milan Peroutka (28) vyrazil na festival v Karlových Varech ve velkém stylu. Za elegána v režii jeho stylisty Martina Gruntoráda by z fleku sbalil Leoše Mareše do kapsy.

Milan se nejdříve prošel po kolonádě a večer strávil na koncertě Eddie Stoilow s partou kamarádů z kapely Perutě v BecherZone stanu vedle hotelu Themal. 


„Na fesťáku jsem letos strávil půlku dne. Sice jsem přespal, ale už v 6:30 jsem vyjížděl k natáčení do Prahy, a vzhledem k tomu, že jsem si předtím užíval do ranních hodin večírek s kamarády, dokážete si představit, jak svěže jsem si druhý den připadal. Počasí, atmosféra i lidé tu byli na jedničku, příště bych ještě připojil více kultury, všechny filmy, ale už byly beznadějně vyprodané. No a ještě v lepší variantě bych tady někdy nějaký film, na kterém bych se spolupodílel, slavnostně představil,“ prozradil sympatický Milan Peroutka. 

Milan natáčí, zkouší nový muzikál. Je neustále v jednom kole a ještě teď v létě ho čeká pracovní cesta s nadací Smiling Crocodile, která se věnuje osvětě v oblasti kochleárních implantátů. „Pojeme do Jordánska a do Číny, kde budeme točit další část hymny nadace a setkáme se s místními organizacemi, tak už se těším. Je to spojení práce a poznávání,“ uvedl Milan.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv Milan Peroutka
foto: archiv Milan Peroutka
foto: archiv Milan Peroutka
foto: archiv Milan Peroutka

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share