Milan Peroutka: V klipu Žij a tancuj mu hraje Borhyová, na koncerty jezdí se Slováčkovou

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Milan Peroutka: V klipu Žij a tancuj mu hraje Borhyová, na koncerty jezdí se Slováčkovou

Milan Peroutka je tak trochu roztrhání. Moderuje v televizích, hraje v seriálu, vystupuje na akcích, koncertuje s kapelou Perutě. Nedávno představil nový klip, který je nabitý celebritami. Jmenuje se Žij a tancuj a uvidíte v něm třeba Lucii Borhyovou, Aničku Slováčkovou nebo Karla Heřmánka mladšího s manželkou Nikol Kouklovou. Jak klip vznikal, co nového zpěvák chystá, to prozradil v rozhovoru. 

Milane, jak dlouho se klio Žij a tancuj točil?

Je to asi neuvěřitelné, ale klip se točil jen jeden den. Od rána do západu slunce. To nám naštěstí svítilo krásně! Celý předchozí den propršel, a vzhledem k tomu, že jsme točili výhradně venku, mohlo to všechno dopadnout taky úplně jinak. Naštěstí nám ale počasí přálo. Song jsme hráli už během léta s Perutěmi na všech koncertech a vycítili jsme, že lidé mají tuhle písničku rádi. Je pozitivní a takových není nikdy dost.

Jak a podle čeho jsi vybíral účinující?

Výhradně podle intuice, s kým jsem si zrovna psal a koho jsem se nabál oslovit, protože vím, že mi fandí. Moje seriálová sestra Viktorka Rybová byla ale hned první volbou. Ten nápad ke mně přišel už kdysi při natáčení a slib jsem dodržel. I když je pravda, že mi vpálila, že má ode mě radši jinej song.

Smyslem klipu, nebo posláním je co?

Hlavní poslání songu tkví v tom, že je důležité se na naše problémy podívat s pořádným nadhledem. S optimismem. Že zataženo střídá zase jasno. Všechno je to v životě v rovnováze, a stačí si opravdu jen zatancovat, zazpívat, a především nechat se nakazit pozitivnějším přístupem tak, jako to dělám se sestřičkou v klipu já. V něm Lucka Borhyová nestíhá do práce, Anička Slováčková řeší nesnáze na sociálních sítích, Andrea Bezděková zabloudila v autě, Jindřich Žampa dostal padáka ze své brigády, Karel Heřmánek a Nikol Kouklová řeší zase vztahovou hádku. Stačí jen vřele se usmát na lidi kolem, a kolik to může udělat parády!

 

Co Tě vlastně na klipech baví…?

Baví mě samotné natáčení. Konkrétně tenhle jsme si opravdu užili!

Rozhodně se nenudíš a moc se nezastavíš. Co teď chystáš nového?

Chystám debutovou desku, která ponese právě název “Žij a tancuj”. Taky se věnuju více moderování, často kvůli němu i vstávám do Snídaně s Novou, zpívám na koncertech i na plesech, jezdím Film music tour s Moravia brass bandem a Aničkou Slováčkovou, účinkuju v několika muzikálech, a v neposlední řadě dopisuju svou diplomovou práci, abych mohl jít v lednu konečně k závěrečným státnicím. Držte mi palce, ať už to mám z krku!

A co tvá role v Ordinac v Růžové zahradě?

Tam aktuálně netočím a je jen na scénáristech, jestli dají o osudu Jonáše Hrzána divákům ještě vědět, nebo ho nechají v klidu dostudovat medicínu v Hradci a najde si nějakou práci mimo kamenické dění.

S Aničkou Slováčkovou, která, jak asi všichni vědí, nyní podstupuje léčbu, jezdíš koncerty. S kým jsou a kdy máte nejbližší?

Anička je skvělá, vše zvládá skvěle a rozhodně není ta, co se nechává litovat. Koncerty nás baví. Jezdíme s Moravian Brass Bandem a zpíváme filmové melodie a písně z pohádek. Baví nás to. Třeba 28. listopadu jsme v Hradci Králové, o den později pak v Olomouci. Určitě doražte, budeme se těšit.

Teď jsi představil novinku – klip V myšlenkách, kterou jsi udělal s kolegou Honzou Bendigem, kde hraje i česká Miss Earth Kristýna Kubíčková. Máš z toho radost?

Je to takový náš společný taneční duet. Honzu jako zpěváka fakt obdivuju a jsem rád, že jsme se takhle hudebně propojili. Jinak ten klip je takový erotická a zajímavý. Hrajeme tam dva frajery, kterým jde o jednu holku.. Tak trochu ze života… (smích)

Fotogalerie:

V klipu Žij a tancuj hraje i Lucie Borhyová
V klipu Žij a tancuj hraje i Lucie Borhyová
Klip vznikl za pouhý jeden den
Klip vznikl za pouhý jeden den
Natáčení klipů Milana Peroutku baví!
Natáčení klipů Milana Peroutku baví!

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: archiv M. Peroutky

Share