Milan Peroutka bude mít vlastní čokoládu!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Milan Peroutka bude mít vlastní čokoládu!

Milan Peroutka se brzo stane jednou z mála českých celebrit, která se bude chlubit tím, že má vlastní čokoládu a pralinky.  Sexy  zpěvák a herec, kterého diváci ke všemu každý týden vidí v nováckém seriálu Ordinace v růžové zahradě, nedávno navštívil známé táborské Muzeum čokolády a marcipánu, aby si vyrobil svoji řadu pralinek a čokolád.
 

Čokoládu nově nabídne svým fanouškům na koncertech. „Moji fanoušci ví, že jsem hodně na sladké. Dokonce jsem dal na internet video, jak upéct správný cheesecake, a často ho teď dostávám i na autogramiádách po koncertech. Napadlo mě, že je skvělý nápad, abych nabídnul něco sladkého tentokrát i já fanouškům. Takže vedle triček, tašek, řetižků a alba, které nám s Perutěmi vychází v březnu, si budou moct nově odnést i tabulku čokolády, která přesně odpovídá mým chuťovým preferencím. Doufám, že si na ní taky pošmáknou. Ve spolupráci s Jirkou Soukupem a Filipem Rožkem jsme připravili dvě verze – mléčnou a hořkou. Budou v ní maliny, jahody, kokos, pistácie, lískové oříšky a taky kus Milana. Takže si vlastně pochutnají i na mé hlavě,” prozradil Milan.

S muzeem začal herec spolupracovat koncem léta při projektu Fína čokoláda, když pro audioverzi knihy nazpíval jednu z písniček „Naty“. Vlastní čokoláda je tak logickým vyústěním celé spolupráce.

Když byl v muzeu, kde si zkusil výrobu a nutno podotknout, že mu to velmi šlo, prohlédl si i některé zajímavé exponáty. Třeba Jaromíra Jágra z čokolády, Mr.Beana a jeho Mini Morrise v životní velikosti, 250kg vážící hlavu Piráta z Karibiku nebo nejnověji největší interaktivní čokoládový vlak v ČR od Daniela Šefčíka.

Jak už bylo zmíněno, muzeum letos vydalo také knihu Fína Čokoláda, která je nyní v prodeji nejen v knižní podobě, ale i na CD, kde titulní píseň k ní nazpívala a knihu namluvila Peroutkova kolegyně, s níž před časem točil i písničku a klip, Lucie Vondráčková.
 

Fotogalerie:

Milan Peroutka si v táborském muzeu čokolády vyzkoušel výrobu vlastních pralinek!
Milan Peroutka si v táborském muzeu čokolády vyzkoušel výrobu vlastních pralinek!
Milanovi by profese čokolatéra skvěle šla.
Milanovi by profese čokolatéra skvěle šla.
Milan hodně ujíždí na sladkém.
Milan hodně ujíždí na sladkém.
Milan Peroutka obdivoval dílo Dana Šefčíka - unikátní lokomotivu z čokolády.
Milan Peroutka obdivoval dílo Dana Šefčíka – unikátní lokomotivu z čokolády.
Milan taky podepsal knihu o pohádkové Fíně čokoládě
Milan taky podepsal knihu o pohádkové Fíně čokoládě

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Čokomuzeum.cz /D. Peltán

Linda

Share