Melodrama zpěvačky Lorde je kandidátem na album roku!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Melodrama zpěvačky Lorde je kandidátem na album roku!

Novozélandská zpěvačka Lorde v červnu 2017 vydala druhé album Melodrama. Materiál pro desku začala tvořit už v prosinci 2013. Tvorba byla doprovázena neplodnými odbočkami, stagnováním a stažením se z veřejného prostoru po rozchodu s dlouholetým přítelem. I přesto se Lorde ve spolupráci se skladatelem a producentem Jackem Antonoffem podařilo vytvořit a nahrát bezpochyby jedno z nejpovedenějších a nejúspěšnějších alb letošního roku. 


O Melodramatu se v prestižních zahraničních hudebních i nehudebních médiích hovoří jako o definitivním albu roku. Za všechny jmenujme NMEGuardianThe IndependentRolling StoneQ Magazine nebo Noisey. Lorde za album rovněž získala nominaci na Grammy v kategorii Album roku. Melodrama vedlo tabulky na Novém Zélandě, v Austrálii, Spojených státech a Kanadě. 

„Psát Pure Heroine byl můj způsob ukotvení nádhery světa teenagerů. Její vytažení na světlo, aby nikdy nezmizela a navždy byla mou součástí. Ale Melodrama je o tom, co následuje. Je to úplně nový svět,“ komentuje desku Lorde. Kritiky je album popisováno jako konceptuální album, které zkoumá veškeré aspekty samoty v rámci jedné house párty se všemi událostmi a náladami, které přináší. Je o dobrých i špatných stránkách osamění a zlomeného srdce, které následuje po rozchodu.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, LordeVEVOFotogalerie:

image002
Lorde – album roku 2017

Profilové foto: Brendan Walter

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share